Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Lampy a lampičky (3)

Lampy a lampičky jsou sice malými, ale o to důležitějšími doplňky interiéru. Vyberte si vhodnou lampu do vašeho domu či bytu a dávkujte si světlo přesně podle vaší potřeby. Vybírat můžete i z venkovních lamp a oblíbených zahradních sloupků!

Více 

Lampy a lampičky - stylové a praktické


Stojací lampy, stolní a kancelářské lampy či malé dekorativní nebo dětské lampičky jsou neodmyslitelnou součástí každého interiéru. Lampy všech velikostí jsou praktickými doplňky domácnosti a hodí se vždy, když potřebujeme o něco málo menší množství světla, než, které nám může nabídnout lustr či centrální bodová svítidla v místnosti.

Dekorativní lampičky pomáhají v místnosti vytvořit vždy příjemnou atmosféru. Díky moderním technologiím si můžete pořídit designové lampičky, které vypadají skvěle rozsvícené i zhasnuté. získáte tedy nejen praktického pomocníka, ale navíc i neotřelou dekoraci.
Velmi oblíbené jsou i lampičky na noční stolek. Díky nim si můžete před spaním pohodlně číst a nemusíte kvůlli vypíná vstávat z postele. Většina lampiček na čtení má vypínač umístěný na přívodním kabelu. Praktické jsou také lampy s klipem na uchycení na poličku. Pořídit si k posteli také můžete stojací lampu s lampičkou na čtení. Tahle kombinace je perfektní volbou pro variabilní osvětlení interiéru. Stojací lampy se stmívačem najdete v nabídce v mnoha designech.

Venkovní osvětlení vyřeší snadno zahradní lampy


Venkovní lampy někdy také označované jako venkovní sloupky jsou nejoblíbenější formou osvětlení zahrady. Působivý design a snadná instalace jsou důvodem, proč si stále více lidí bez venkovních lamp neumí svoji zahradu představit.
Podívejte se i na nabídku venkovních stolních lampiček, které jsou k  nerozeznání od těch, na které jste zvyklí z interiéru. Venkovní lampy jsou ovšem přizpůsobeny náročným venkovním podmínkám.
Venkovní lampy a lampičky spolehlivě rozsvítí vaši zahradu, terasu či balkon.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky