Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Doprava nad 2000 Kč zdarma
Možnost vrátit zboží do 14 dní
Prodloužená záruka 5 let
Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Související články

Philips Hue – inteligentní světelný systém
Už dávno to není jen hudba budoucnosti. Inteligentní světelný systém Philips Hue se stává součástí našich domovů a dává osvětlení nový rozměr.
Mýty a fakta I: o LED světlech
Určitě jste už někdy slyšeli nějaké fámy nebo možná pravdy o vlastnostech LED žárovek, které jsou v dnešní době tolik populární. Abyste se nemuseli bát například o svoje zdraví, přinášíme vám objasnění nejčastějších z nich.
Další články v Magazínu

Inteligentní osvětlení – dokonalé spojení moderní technologie a designu

Již velmi brzy nastane čas, kdy se inteligentní světelný systém stane běžnou součástí našich domovů. Pořiďte si již dnes dechberoucí světla, do kterých se na první pohled zamilujete.
Pusťte se do objevování a využijte naplno jejich potenciál. Je to tak snadné! Objevte základ princip Hue osvětlení od značky Philips a dopřejte si komfort, který smart světla přinášejí. 

Poznejte všechny výhody inteligentních LED světel 

Výhod chytrého osvětlení LED technologie je hned několik. Za všechny jmenujme například nízkou spotřebu elektrické energie, a nebo pohodlnost ovládání. Některá světla z naší nabídky také umějí vytvořit soukromou barevnou show nebo je můžete ovládat kdekoliv na světe aplikací v mobilním telefonu. 

Chytré a ještě chytřejší

Chytré osvětlení využívající LED technologie snižuje spotřebu elektrické energie na minimum. Oproti klasickým žárovkám ušetříte až 90% elektřiny za osvětlení. Veškerá energie jde na tvorbu světla, nikoliv tepla, a k tomu má LED žárovka až 25x delší životnost. Šetří tedy i životní prostředí, protože minimalizuje vytváření odpadu. Žárovka je navíc je vyrobena z ekologických materiálů, které nejsou zdraví nebezpečné. Chytrá světla si nyní můžete užít i ve venkovních prostorech. Dopřejte si inteligentní zahradní světla která vám budou sousedi závidět.