00 Kč
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Garance ceny Dekolamp.

Našli jste na webových stránkách u konkurence svítidlo za nižší cenu než na webových stránkách Dekolamp? Rádi vám rozdíl v ceně vyrovnáme.

Jak postupovat?

Pokud při procházení e-shopů narazíte na stejné svítidlo za nižší cenu, a přesto si budete přát dokončit váš nákup u nás, stačí když nás budete před dokončením objednávky kontaktovat s žádostí o dorovnání ceny na email info@dekolamp.cz.

My vám cenu u svítidla snížíme na stejnou úroveň!

Jaké jsou podmínky pro uplatnění garance nejnižší ceny?

Za nejnižší cenu na trhu ručíme, ale má to několik pravidel:
 1. Garance nejnižší ceny platí pouze u zboží, které je aktuálně prodáváno za „plnou cenu”, tzn. není v akci, nejedná se o výprodej , nejde o velkoobchodní nabídku. Garance ceny se nevztahuje ani na klubové nabídky či speciální nabídky věrnostních programů.
 2. Garance ceny platí pouze pro nákup jednoho kusu. Nelze aplikovat na akce typu 2+1 zdarma a nebo kvantitativní slevu a nelze kombinovat se slevovými kódy.
 3. Garance nejnižší ceny platí v případě, že na konkurenčním e-shopu je cena včetně poplatků (doprava, balné apod.) uvedena v českých korunách (CZK).
 4. Zboží musí být aktuálně dostupné a prodejce ho musí mít v danou dobu skladem.
 5. V souladu se Zákonem na ochranu hospodářské soutěže se nesmí zboží prodávat za dumpingovou cenu (nižší cena, než pořizovací).
 6. Platí pouze pro nové výrobky v původním obalu. Garance nejnižší ceny se nevztahuje na produkty druhé jakosti. Zboží musí mít shodnou záruční lhůtu.
 7. Konkurenční nabídka s nižší cenou musí být od společnosti, která má sídlo v České republice. Webové stránky s nabídkou musí být funkční a musí mít jasně označeného provozovatele.
 8. Výrobky musí být na 100 % shodné. Pokud mají EAN kód, musí být totožný, pokud není, tak musí být stejné parametry jako rozměry, barva, materiál, výrobce apod.
 9. V případě, kdy je nižší nabídka způsobena chybou na straně konkurenčního e-shopu a v případě, že odhalíme snahu konkurence poškodit naši firmu si vyhrazujeme právo odmítnout poskytnutí garance nejnižší ceny.
 10.  Po zaplacení a převzetí objednávky není možné již garanci nejnižší ceny poskytnout.
 
 
 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

 • Philips
 • Trio
 • Ideal Lux
 • Lutec
 • Italux
 • WiZ
 • Philips Hue
Všechny značky