Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Stojací lampy na dálkové ovládání (2)

Stojací lampy s dálkovým ovládáním jsou navržené tak, aby vám co nejvíce zjednodušily život. Ovládání lampy z jakéholiv místa pokoje je totiž tak pohodlné, že jakmile si na tuto možnost zvyknete, už nebude chtít nic jiného.

Více 

Stojací lampy s dálkovým ovládáním jsou navržené tak, aby vám co nejvíce zjednodušily život. Ovládání lampy z jakéholiv místa pokoje je totiž tak pohodlné, že jakmile si na tuto možnost zvyknete, už nebude chtít nic jiného.
Stojací lampy s dálkovým ovládáním jsou praktickým řešením do obývacího pokoje, ložnice i do pracovny. Kromě pohodlného zapnutí a vypnutí navíc doplňují místnost i svým zajímavým designem. Vkusná stojací lampa lze totiž zasadit do interiéru v jakémkoliv stylu. Na eleganci lamp od společnosti Trio se můžete spolehnout. Precizní zpracování a kvalitní materiály jsou tím, co tuto značku svítidel řadí právem mezi evropské špičky na poli výrobců svítidel.
Světlo je možné jednoduše rozsvítit z vašeho oblíbeného místa na gauči či rovnou z postele. Lampu s dálkovým ovládáním tak ocení nejen všichni lenoši, ale i starší osoby nebo osoby se sníženou schopností pohybu a orientace. Stojací lampa má samozřejmě i klasický vypínač, který jí můžete zapnout či vypnout v případě, že to pro vás v dané situaci bude pohodlnější. Najdete ho buď zabudovaný v těle lampy případně na přívodním kabelu. Některé modely stojacích lamp mají nožní vypínač, který snadno stisknete i chodidlem.
Dálkové ovládání k televizi či klíče od auta s ovládáním na dálku jsou již neoddělitelnou součástí běžného života moderního člověka. Technologie přinesly revoluci i do oblasti svítidel. Pomocí dálkového ovladače je možné ovládat nejen stojací lampy či stolní lampičky, ale setkat se také můžete se stropními svítidly na dálkové ovládání, s venkovním osvětlením na dálkové ovládání či dokonce s chytrými žárovkami, které jde ovládat pomocí ovladače nebo aplikace v mobilním telefonu. Kromě vypínání a zapínání toho moderní svítidla umí ještě mnohem více. Chytrá světla značek Philips Hue, Immax NEO či Trio Wizz dokáží měnit intenzitu i teplotu osvětlení nebo mohou svítit téměř ve všech barvách duhy.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky