Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Doprava nad 2000 Kč zdarma
Možnost vrátit zboží do 14 dní
Prodloužená záruka 5 let
Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Malí velcí pomocníci 

Lampy a lampičky jsou sice menších rozměrů, ale rozhodně se hrdě řadí k ostatním inteligentním svítidlům značky Philips Hue. Pořiďte si inteligentní lampičku a užijte si naplno funkce jako stmívání, změnu barvy či nastavení teploty světla.

Bavte se světlem

Máte rádi novinky? Baví vás moderní technologie a chcete jít s dobou? Pak je inteligentní osvětlení přesně to pravé pro vás. Chytré lampy Philips Hue vám díky světelným režimům poskytnou přesně tolik světla, kolik zrovna potřebujete. Můžete si snadno měnit jas i teplotu světla. Hrajte si s naprostými detaily a měňte intenzitu třeba i podle nálady. V nabídce jsou i chytré lampy a světla pro venkovní užití. Užijte si chytré lampy Philips na zahradu!

Chystáte se číst svoji oblíbenou knihu nebo noviny? Určitě vás překvapí režim čtení, při kterém si nebudete kazit oči. Naopak pokud si potřebujete odpočinout po náročném dnu, přepněte na relaxaci a nenechte se nikým a ničím rušit. Pokud chcete vyzkoušet, co všechno inteligentní lampičky od Philips Hue umí, doporučujeme si stáhnout některou z aplikací, která umožní propojení lampy s TV, počítačem nebo audiopřehrávačem. Poslech hudby či filmový večer s přáteli dostane zcela jiný rozměr. 

Ponořte se do světla inteligentního osvětlení a buďte vždy o krok napřed.