00 Kč
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

LED panely do stropních podhledů

Jak efektivně osvětlit sádrokartonový podhled v místnosti s nižším stropem? Vyberte si z nabídky podhledových LED panelů a dodejte jakékoliv místnosti ve vašem domě dostatek světla.

Více 

Nejprodávanější produkty

Hledáme, kde můžeme, ale nic nenacházíme. Zkuste prosím jinou kombinaci filtrů.
zpět
Jak efektivně osvětlit sádrokartonový podhled v místnosti s nižším stropem? Vyberte si z nabídky podhledových LED panelů a dodejte jakékoliv místnosti ve vašem domě dostatek světla.
LED panely jsou stejně jako bodová svítidla oblíbeným řešením osvětlení všude tam, kde je problém s nízkými stropy. Díky podhledovým panelům můžete snadno zajistit dostatek světla jak v obytným místnostech, tak i v užitkových prostorech či v průchozích částech domu jako jsou chodby či schodiště. Díky nízkému profilu nehrozí, že byste se o LED panel uhodili, a také nikdy nebude překážet při stěhování či úpravách pokoje.
V nabídce podhledových LED svítidel najdete jak panel v obdélníkovém či čtvercovém tvaru, tak i LED panely kruhové, které osvětlovaný prostor více zútulní. Kontrukce svítidel je zpravidla tvořená odolným plastem v bílé barvě, a proto jsou svítidla opravdu téměř neviditelná. Potěší všechny milovníky minimalismu a ty, kteří touží po funkčním a praktickém svítidle, které nikdy nevyjde z módy.
S využitím technologie LED bude vaše svícení nejen ekologické, ale také ekonomické. LED zdroj má běžnou životnost 15- 20 let, což mílovými kroky předčí klasické žárovky. Navíc díky moderním čipům je spotřeba elektrické energie výrazně nižší, než je tomu u svítidel jiného typu. Značky Ideal Lux, Philips, Immax i Trio jsou průkopníky v inovaci úsporných technologií svícení. Svítidla těchto značek jsou spolehlivá a kvalitně zpracovaná.
Kromě klasických panelových světel najdete v nabídce také inteligentní svítidla Philips Hue s pestrou škálou intuitivních funkcí. Stmívání, úprava teploty světla či změna barvy jsou s chytrými svítidly hračkou. Ovládání pomocí dálkového ovladače, mobilní aplikace či přes hlasové asistenty si snadno zamilujete a jiná než inteligentní svítidla ve vašem doma chtít nebudete.

 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky