Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Nástěnná svítidla na dálkové ovládání (9)

Usnadněte si život s nástěnnými svítidly s dálkovým ovládáním. Pomocí dálkového ovládání světlo pohodlně zapnete i vypnete na dálku. Není nutné hledat vypínač na zdi, ani vstávat z vašeho oblíbeného místa na gauči.

Více 

Usnadněte si život s nástěnnými svítidly s dálkovým ovládáním. Pomocí dálkového ovládání světlo pohodlně zapnete i vypnete na dálku. Není nutné hledat vypínač na zdi, ani vstávat z vašeho oblíbeného místa na gauči. Svítidla s dálkovým ovládáním mohou usnadnit svícení v celém domě. Ocení jak i děti či osoby se sníženou schopností orientace či pohybu. Ovládač osvětlení je vždy po ruce a hodí se jak pro ovládání osvětlení v obývacím pokoji, v ložnici, v dětském pokoji či v jakékoliv jiné místnosti v domě.
Nástěnná světla jsou především určená jako doplňkový zdroj světla. Pro dostatek světla v místnosti doplňte nástěnné svítidlo ještě klasickým lustrem či přisazenou stropnicí. V nabídce najdete jak svítidla vhodná do klasicky zařízených místností, tak i moderní svítidla, která budou nejlépe vypadat v moderně zařízených interiérech.
Inteligentní svítidla značky Philips Hue lze navíc velmi snadno ovládat také pomocí mobilní aplikace, a to dokonce i když budete zrovna mimo dům. Pomocí této aplikace si lze zvolit také intenzitu osvětlení a jeho teplotu. U některých modelů je také možné nastavit světlo v tónech barevné škály RGB. Zkrátka chytrá svítidla umí namixovat svítidlo přesně na míru vašim potřebám. Inteligentní svítidla na dálkové ovládání najdete také v nabídce značek Trio Wizz a Immax NEO.
Díky integrovanému LED zdroji je svícení nástěnnými svítidly ekologické a ekonomické. LED technologie totiž narozdíl od klasických žárovek výrazně šetří peníze za elektrickou energii, a to i při každodenním svícení.
Nástěnná svítidla s dálkovým ovládáním zaujmou nejen díky moderním technologií, ale především svým designem. Ať už sháníte nenápadné doplňkové světlo či potřebujete pokoj vybavit rozměrnějším designovým skvostem, z nabídky Dekolamp.cz si zaručeně vyberete to správné světlo s dálkovým ovládáním.
 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky