00 Kč
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Registrace u Dekolampu se vyplatí, hned šestkrát!

Díky registraci u nás získáte lákavé výhody, jako je poukaz na první nákup, individuální kalkulace a prodloužená lhůta na vrácení zboží.

Baví nás individuální přístup a stojíme si za kvalitou našeho zboží

Nechceme prodávat zboží jen tak. Chceme vám dát něco navíc, co vám udělá radost. Proto ihned po registraci od nás máte jako malý dárek 100 Kč na první nákup. A nezáleží na tom, kolik se toho chystáte nakoupit. V případě, že ale vaše objednávka přesáhne 10 000 Kč, vytvoříme vám rádi individuální kalkulaci. Tato nabídka se hodí hlavně všem, co se právě chystají zařizovat dům a všeobecně u všech větších poptávek. Vybírat můžete buď přímo na e-shopu, nebo v našem brněnském showroomu, kde vám nabízíme výběr i z katalogů výrobců, které nemáme běžně na e-shopu. Pokud tedy toužíte po něčem originálním, vyjdeme vám vstříc.

Jako další výhodu nabízíme garanci ceny. Našli jste jinde vybrané světlo levněji? Dorovnáme vám cenu. Jak toho dosáhnout? Stačí, když nám pošlete odkaz na daný produkt, který jste našli u jiného prodejce levněji. Nesmí jít ovšem o prodej na bazaru. Stejně tak nebude garance ceny uznána v případě, že jste zboží již zakoupili - nelze ji tedy uplatnit zpětně. Předem prosím porovnávejte vždy jen stejné kusy zboží - musí jít o totožný typ, v identickém provedení a barvě. V případě, že máte ohledně garance ceny jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu info@dekolamp.cz.

Samotným nákupem výhody registrace nekončí. Všechno zboží si doma v klidu prohlédněte a vyzkoušejte. Máte k dispozici prodlouženou lhůtu pro vrácení zboží na 50 dní.

Během výběru, nákupu a následně i užívání světel jsme vám neustále k dispozici. Ať už formou naší poradny, tak i na našem e-mailu a infolince. Navíc pravidelně posíláme newslettery, ve kterých se můžete těšit na zajímavé čtení o produktech, tipy na nové články na webu a hlavně přednostně získáte informace o slevách a speciálních akcích.

Jak vidíte, registrace u Dekolampu se skutečně vyplatí.

Rekapitulace všech výhod registrace u Dekolampu:

 1. Ihned při registraci sleva 100 Kč na první nákup.

 2. Možnost sestavení individuální kalkulace u každé objednávky nad 10 000 Kč.

 3. Garance ceny – našli jste vybrané světlo jinde levněji? Cenu dorovnáme! (Neplatí na již rozbalené zboží a bazarové zboží)

 4. Prodloužená lhůta pro vrácení zboží na 50 dní.

 5. Nabízíme katalogy i dalších výrobců, kteří nejsou na e-shopu.

 6. Na e-mail vám přijdou jen zajímavé informace o produktech, slevách a akcích.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

 • Philips
 • Trio
 • Ideal Lux
 • Lutec
 • Italux
 • WiZ
 • Philips Hue
Všechny značky