Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Venkovní ozdobné závěsné řetězy (3)

Co by to bylo za venkovní párty bez pořádně stylového osvětlení? Ať už plánujete svatbu, večírek s přáteli nebo si jen chcete zpříjemnit venkovní posezení na terase, jsou venkovní závěsné řetězy perfektní volbou!

Více 

Co by to bylo za venkovní párty bez pořádně stylového osvětlení? Ať už plánujete svatbu, večírek s přáteli nebo si jen chcete zpříjemnit venkovní posezení na terase, jsou venkovní závěsné řetězy perfektní volbou!
Venkovní řetězy umí jako mávnutím kouzelného proutku vytvořit příjemnou atmosféru na balkoně, na terase i mezi stromy ve volném prostoru. Kabel se žárovkami je dostupný v černé nebo v bílé barvě. Délka se může u nabízených modelů světelných řetězů lišit. Všechny nabízené venkovní světelné řetězy jsou uzpůsobené k venkovnímu svícení a mají hodnotu IP krytí IP 44. Jsou tedy chráněné před vlhkostí a nejrůznějšími rozmary počasí, kterým jsou venkovní svítidla po většinu času vystavená.
Díky tomu, že světelný řetěz lze zapojit do běžné zásuvky, nemusíte složitě řesit, jak si na zahradě posvítíte. Pro pohodlné svícení na vaší zahradě se mohou hodit zahradní zásuvkové sloupky, díky kterým získáte dostatek zásuvek pro zapojení pracovních nástrojů či svítidel.
Součástí světelných řetězů nejsou žárovky. Ty je potřeba dokoupit zvlášť. Sáhnout můžete jak po klasických žárovkách s bílým světlem, ale skvěle budou vypadat i moderní filamentové žárovky, které vykouzlí příjemnou retro atmosféru. Výbornou volbou jsou i chytré žárovky, u který si můžete zvolit nejen intenzitu, ale i teplotu světla a především barvu. Díky tomu může vaše zahrada zářit v některé z až 16 milionů barev. Jako bonus se navíc chytré žárovky dají ovládat odkukoliv pomocí technologie Bluetooth a aplikace v mobilním telefonu. Žárovky od značky Philips Hue zakoupíte výhodně třeba ve startovacích sadách.
Barvy do vaší zahrady či k vašemu posezení na balkoně či na terase dokáží přinést i ohebné LED pásky. Ty se vyrábějí jak pro vnitřní, tak i pro venkovní využití a jsou skvělým doplňkem, který využijete při jakékoliv situaci.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky