Vážení zákazníci, náš showroom v Brně funguje dál jako výdejna internetových objednávek a to po-pá od 9 do 16 hodin. Více informací zde
Menu
Infolinka
+420 533 533 193
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Kolekce a styly

Zahradní sloupky Zahradní sloupky
Zahradní sloupky patří mezi základní osvětlení zahrady. Umístit je můžete kdekoliv a nabídka provedení a stylů je opravdu široká. Inspirujte se s Dekolampem.
Ventilátory Ventilátory
Ventilátor je řešení, které přijde vhod během horkých letních dnů a při pobytu v uzavřené místnosti. Inspirujte se našim výběrem, ventilátorů je opravdu mnoho od designových přes klasické až po ty funkční.
Trio Dimmer Switch Trio Dimmer Switch
Chcete, aby se vám světlo přizpůsobilo? Značka Trio nabízí svítidla s funkcí Dimmer Switch, u kterých můžete měnit intenzitu světla klasickým vypínačem. Inspirujte se naším výběrem toho nejlepšího.
Svítidla ve stylu Provence Svítidla ve stylu Provence
Lampy a svítidla v Provence stylu u vás vytvoří kouzelnou atmosféru. Nahlédněte do našeho výběru, kde se dozvíte, jak vytvořit tu pravou romantickou atmosféru jihu Francie.
Solární svítidla Solární svítidla
Solární svítidla představují skvělé řešení, jak šetřit energii. Výběr takových svítidel je neskutečně široký. Najděte si to pravé a inspirujte se našim výběrem.
Prémiové exteriérové osvětlení Prémiové exteriérové osvětlení
Jaké osvětlení zvolit do vaší zahrady, terasy či altánku? To je otázka! Ze široké nabídky značky Ideal Lux a Trio si hravě vyberete.
Minimalistický styl Minimalistický styl
Minimalismus, minimalismus a zase minimalismus. Jaké svítidlo vybrat do interiéru v dnes tak oblíbeném stylu? V naší kolekci najdete tu pravou inspiraci.
Marocký styl Marocký styl
Chcete najít originální styl pro svůj domov? Sáhněte po marockém stylu a nechte zazářit svítidla, která jsou pro tento styl typická. Najděte s námi to pravé.
Lávové lampy Lávové lampy
Kouzelné a hravé! To platí pro lávové lampy, které jsou skvělou dekorací. Inspirujte se naší širokou nabídkou a vyberte si tu pravou pro váš domov.
Kreativní svítidla Kreativní svítidla
Osvětlení nemusí být nuda. Hravé tvary, pestré barvy a nápaditost dělají z kreativního osvětlení zajímavý kousek v interiéru. Inspirujte se naším výběrem.
Industriální styl Industriální styl
Chcete si zařídit interiér v industriálním stylu a hledáte to pravé svítidlo? Připravili jsme si pro vás kolekci svítidel v industriálním stylu, nechte se inspirovat.
Funkcionalistický styl Funkcionalistický styl
Funkcionalistický styl svítidel klade důraz hlavně na funkčnost, ale to není jediná skvělá vlastnost osvětlení v tomto stylu. Objevte s námi krásu funkcionalismu.
Dřevěná svítidla Dřevěná svítidla
Nahlédněte do naší kolekce dřevěných svítidel. Ty charakterizuje jednoduchý a příjemný design. Snadno zapadnou mezi ostatní nábytek a naplní prostor nádechem přírody.
Betonová svítidla Betonová svítidla
Nenápadné, ale o to originálnější jsou betonová svítidla, která v současnosti patří mezi horké trendy. Podívejte se s námi na betonové osvětlení a inspirujte se.
Inteligentní osvětlení Philips Hue Inteligentní osvětlení Philips Hue
Představte si že můžete nastavit intenzitu, teplotu a barvu světla přesně tak, jak potřebujete. Inteligentní svítidla patří mezi světla budoucnosti. Inspirujte se s námi.
Skandinávský styl Skandinávský styl
Na severu vědí, jak si zařídit bydlení. Kolekce věnovaná skandinávskému stylu představuje svítidla, která nesmí v žádném skandinávském domově chybět. Inspirujte se.