Vážení zákazníci, naše prodejna je opět OTEVŘENÁ.
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Kolekce

Připravili jsme si pro vás jednotlivé kolekce věnované trendům v interiérovém designu a osvětlení všeho druhu.
Nahlédněte a nechte se inspirovat.

Minimalistický styl Minimalistický styl
Minimalismus, minimalismus a zase minimalismus. Jaké svítidlo vybrat do interiéru v dnes tak oblíbeném stylu? V naší kolekci najdete tu pravou inspiraci.
Marocký styl Marocký styl
Chcete najít originální styl pro svůj domov? Sáhněte po marockém stylu a nechte zazářit svítidla, která jsou pro tento styl typická. Najděte s námi to pravé.
Lávové lampy Lávové lampy
Kouzelné a hravé! To platí pro lávové lampy, které jsou skvělou dekorací. Inspirujte se naší širokou nabídkou a vyberte si tu pravou pro váš domov.
Industriální styl Industriální styl
Chcete si zařídit interiér v industriálním stylu a hledáte to pravé svítidlo? Připravili jsme si pro vás kolekci svítidel v industriálním stylu, nechte se inspirovat.
Funkcionalistický styl Funkcionalistický styl
Funkcionalistický styl svítidel klade důraz hlavně na funkčnost, ale to není jediná skvělá vlastnost osvětlení v tomto stylu. Objevte s námi krásu funkcionalismu.
Betonová svítidla Betonová svítidla
Nenápadné, ale o to originálnější jsou betonová svítidla, která v současnosti patří mezi horké trendy. Podívejte se s námi na betonové osvětlení a inspirujte se.
Inteligentní osvětlení Philips Hue Inteligentní osvětlení Philips Hue
Představte si že můžete nastavit intenzitu, teplotu a barvu světla přesně tak, jak potřebujete. Inteligentní svítidla patří mezi světla budoucnosti. Inspirujte se s námi.
Skandinávský styl Skandinávský styl
Na severu vědí, jak si zařídit bydlení. Kolekce věnovaná skandinávskému stylu představuje svítidla, která nesmí v žádném skandinávském domově chybět. Inspirujte se.