Menu
Infolinka
+420 533 533 193
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Kolekce a styly

Připravili jsme si pro vás jednotlivé kolekce věnované trendům v interiérovém designu a osvětlení všeho druhu.
Nahlédněte a nechte se inspirovat.

Zahradní sloupky Zahradní sloupky
Zahradní sloupky patří mezi základní osvětlení zahrady. Umístit je můžete kdekoliv a nabídka provedení a stylů je opravdu široká. Inspirujte se s Dekolampem.
Solární svítidla Solární svítidla
Solární svítidla představují skvělé řešení, jak šetřit energii. Výběr takových svítidel je neskutečně široký. Najděte si to pravé a inspirujte se našim výběrem.
Prémiové exteriérové osvětlení Prémiové exteriérové osvětlení
Jaké osvětlení zvolit do vaší zahrady, terasy či altánku? To je otázka! Ze široké nabídky značky Ideal Lux a Trio si hravě vyberete.
Minimalistický styl Minimalistický styl
Minimalismus, minimalismus a zase minimalismus. Jaké svítidlo vybrat do interiéru v dnes tak oblíbeném stylu? V naší kolekci najdete tu pravou inspiraci.
Marocký styl Marocký styl
Chcete najít originální styl pro svůj domov? Sáhněte po marockém stylu a nechte zazářit svítidla, která jsou pro tento styl typická. Najděte s námi to pravé.
Lávové lampy Lávové lampy
Kouzelné a hravé! To platí pro lávové lampy, které jsou skvělou dekorací. Inspirujte se naší širokou nabídkou a vyberte si tu pravou pro váš domov.
Kreativní svítidla Kreativní svítidla
Osvětlení nemusí být nuda. Hravé tvary, pestré barvy a nápaditost dělají z kreativního osvětlení zajímavý kousek v interiéru. Inspirujte se naším výběrem.
Industriální styl Industriální styl
Chcete si zařídit interiér v industriálním stylu a hledáte to pravé svítidlo? Připravili jsme si pro vás kolekci svítidel v industriálním stylu, nechte se inspirovat.
Funkcionalistický styl Funkcionalistický styl
Funkcionalistický styl svítidel klade důraz hlavně na funkčnost, ale to není jediná skvělá vlastnost osvětlení v tomto stylu. Objevte s námi krásu funkcionalismu.
Betonová svítidla Betonová svítidla
Nenápadné, ale o to originálnější jsou betonová svítidla, která v současnosti patří mezi horké trendy. Podívejte se s námi na betonové osvětlení a inspirujte se.
Inteligentní osvětlení Philips Hue Inteligentní osvětlení Philips Hue
Představte si že můžete nastavit intenzitu, teplotu a barvu světla přesně tak, jak potřebujete. Inteligentní svítidla patří mezi světla budoucnosti. Inspirujte se s námi.
Skandinávský styl Skandinávský styl
Na severu vědí, jak si zařídit bydlení. Kolekce věnovaná skandinávskému stylu představuje svítidla, která nesmí v žádném skandinávském domově chybět. Inspirujte se.