Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Posviťte si elegantními inteligentními lampami Philips Hue Iris

Exkluzivně u nás naleznete limitovanou edici inteligentních lamp Philips Hue Iris. Neváhejte, zásoby se úží a nikde jinde lampičky neseženete.

Pokud hledáte originální a moderní lampu, která by nejen poskytovala osvětlení, ale zároveň byla i zajímavým designovým prvkem, svítidla z řady Iris nizozemského výrobce Philips budou tou pravou volbou. Patří mezi nejžhavější novinky na trhu a díky tomu, že se jedná o inteligentní osvětlení, s sebou přináší bonusové prvky, které by obyčejné lampy nemohly nabídnout.

Lampy Philips Hue Iris jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabudovaná technologie patří mezi velice spolehlivé. Integrovaný LED zdroj produkuje vysoce kvalitní bílé a barevné světlo. Svítidlo můžete umístit všude tam, kde je k dispozici zásuvka.

Přidanými funkcemi oproti klasickým lampám jsou prvky inteligentního osvětlení, a to konkrétně změna teploty chromatičnosti, změna RGB barev a stmívání. Svítidlo je možné připojit pomocí technologie Bluetooth k mobilnímu telefonu či tabletu, případně k můstku.

Aplikace, s níž lampu Iris můžete ovládat, dále nabízí možnosti, jako je časovač, probouzení pomalu rozsvěcujícím se světlem či naopak postupné stmívání osvětlení v rámci určitého časového intervalu, aby vás připravila na odpočinek. Pokud už vlastníte inteligentní svítidla anebo uvažujete nad jejich nákupem, lampu Philips Hue Iris s nimi můžete propojit a vytvořit si tak inteligentní domácnost.

Lampičky Philips Hue Iris můžete umístit kamkoliv, kde budou mít přístup k zásuvce. Můžete je využít k nasvětlení stěn, architektonických prvků, umělecký děl či obecně k podpoření atmosféry osvětlovaného prostoru. Kombinací s dalšími inteligentními svítidly dosáhnete optimálních světlených podmínek a velice snadno navodíte pocit pohodlí.

Na našem e-shopu najdete lampy v klasickém černém a bílém provedení, dále pak v rámci exkluzivní limitované edice ve zlaté, stříbrné, měděné a růžové barvě. S nákupem neváhejte, zásoby limitované edice jsou omezeny a každým dne se úží.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky