Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Posviťte si elegantními inteligentními lampami Philips Hue Iris

Exkluzivní limitovaná edice inteligentních lamp Philips Hue Iris. Neváhejte, zásoby se úží.

Pokud hledáte originální a moderní lampu, která by nejen poskytovala osvětlení, ale zároveň byla i zajímavým designovým prvkem, svítidla z řady Iris nizozemského výrobce Philips budou tou pravou volbou. Patří mezi nejžhavější novinky na trhu a díky tomu, že se jedná o inteligentní osvětlení, s sebou přináší bonusové prvky, které by obyčejné lampy nemohly nabídnout.

Lampy Philips Hue Iris jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabudovaná technologie patří mezi velice spolehlivé. Integrovaný LED zdroj produkuje vysoce kvalitní bílé a barevné světlo. Svítidlo můžete umístit všude tam, kde je k dispozici zásuvka.

Přidanými funkcemi oproti klasickým lampám jsou prvky inteligentního osvětlení, a to konkrétně změna teploty chromatičnosti, změna RGB barev a stmívání. Svítidlo je možné připojit pomocí technologie Bluetooth k mobilnímu telefonu či tabletu, případně k můstku.

Aplikace, s níž lampu Iris můžete ovládat, dále nabízí možnosti, jako je časovač, probouzení pomalu rozsvěcujícím se světlem či naopak postupné stmívání osvětlení v rámci určitého časového intervalu, aby vás připravila na odpočinek. Pokud už vlastníte inteligentní svítidla anebo uvažujete nad jejich nákupem, lampu Philips Hue Iris s nimi můžete propojit a vytvořit si tak inteligentní domácnost.

Lampičky Philips Hue Iris můžete umístit kamkoliv, kde budou mít přístup k zásuvce. Můžete je využít k nasvětlení stěn, architektonických prvků, umělecký děl či obecně k podpoření atmosféry osvětlovaného prostoru. Kombinací s dalšími inteligentními svítidly dosáhnete optimálních světlených podmínek a velice snadno navodíte pocit pohodlí.

Na našem e-shopu najdete lampy v klasickém černém a bílém provedení, dále pak v rámci exkluzivní limitované edice ve zlaté, stříbrné, měděné a růžové barvě. S nákupem neváhejte, zásoby limitované edice jsou omezeny a každým dne se úží.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky