Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Dětské lampy a lampičky do dětského pokoje (1)

Výběr těch nejlepších lampiček do dětského pokoje od výrobců Philips, Massive a Ledko. V první řadě jde o naprosto bezpečné produkty z kvalitních materiálů. A protože vybíráte lampu pro děti, nesmí chybět veselé motivy a barevná pestrost. I v této kategorii si Dekolamp dává záležet na prvotřídním designu. 

Více 

Dětské lampičky přinášejí světlo a radost těm nejmenším v převlečení za pohádkové hrdiny a filmové postavy. Stávají se jejich strážci ve tmě a věrnými pomocníky při studiu a úslužnými komorníky při četbě příběhů, dětská lampička pro předškoláky poslouží i při dětských hrách. Lampa pro děti by neměla chybět v žádném děstkém pokoji. Praktickým doplňkem pro dětské pokojíčky bývá i noční lampička. 

Disney lampičky rozzáří oči každého dítěte

Dostatečně osvětlený dětský pokoj berte jako naprostou nutnost. Lampičky jsou sice důležité, ale řeší jen vedlejší zdroj světla. Jako centrální osvětlení doporučujeme dětské lustry, které lze doplnit také o nástěnná světla do dětského pokoje.

Přednosti dětských lampiček

  • Kvalita
  • Bezpečnost
  • Veselost, hravost
  • Oblíbené dětské motivy
  • Klidné usínání

Bezpečné lampy pro děti

LED osvětlení je studené na dotek, nespálí tedy všetečné dětské prstíky. V širokém sortimentu najdete dětské lampičky na stůl i na stěnu. Nástěnné lampy jsou z hlediska bezpečnosti ideální, nemohou spadnout na zem a rozbít se, ovšem ne každý má možnost nebo chuť je přivrtat do zdi. Alternativou jsou pak lampičky s klipem.

Některé dětské lampičky lze využít jako přenosné – tlumené světlo doprovodí vaše ratolesti v noci na toaletu nebo do rodičovské postele.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky