Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Doprava nad 2000 Kč zdarma
Možnost vrátit zboží do 14 dní
Prodloužená záruka 5 let
Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Související články

Industriální interiér není žádná nuda!
Vyzkoušejte industriální styl bydlení, který již několik let dobývá svět. Svezte se i vy na vlně industriálu a proměňte své bydlení v jednoduchý, funkční a vzdušný celek.
Vylaďte bydlení ve skandinávském stylu do detailů 
Jistě jste už o něm slyšeli, možná vás okouzlil v některém útulném bistru nebo kavárně a možná po něm v hloubi duše toužíte. Ano, mluvíme o skandinávském stylu, který si podmanil celý svět!
Další články v Magazínu
Lampy primárně slouží k nasvícení určité části místnosti. I když nám slouží hlavně po praktické stránce, tak se nemusíme omezovat pouze na klasické tvary a barvy. Dekolamp přináší i další rozměr – dekorativní funkci. Pořiďte si kousek zářivého designu i k sobě domů nebo do kanceláře. 

Malé či větší střípky umění , které rozsvítí váš domov a budou čekat zda se stanou legendami designu. Tvary a barvy ve spleti světla a stínu odolají každému chmurnému splínu.

 

Moderní designové stolní a stojací lampy

Nejčastěji se moderní lampy dávají na pracovní stolky nebo k posteli. Dostatečně osvětlená pracovní plocha je totiž naprostým základem, ať už pracujete na počítači nebo se chystáte psát a číst. Ovšem při jejím použití je lepší mít rozsvícené i hlavní stropní nebo nástěnné svítidlo
Stejně tak se hodí mít jednu lampičku u postele. Vybírat můžete z lamp na noční stolek nebo z nástěnných a stojacích modelů. S lampou u postele si s klidem přečtete novou knihu, podáte si třeba léky nebo bezpečně dojdete ke dveřím bez toho, aniž byste o něco po cestě zakopli