Vážení zákazníci, naše prodejna je opět OTEVŘENÁ.
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Industriální interiér není žádná nuda!

Líbí se vám interiéry inspirované starými továrními halami? Preferujete funkčnost a pohodlní před zbytečnou zdobností? Cítíte se lépe ve větších otevřených prostorech?
Vyzkoušejte industriální styl bydlení, který již několik let dobývá svět. Svezte se i vy na vlně industriálu a proměňte své bydlení v jednoduchý, funknčí a vzdušný celek.


Industriální styl nezapírá svou inspiraci v továrnách, fabrikách a dílnách. Vychází z pracovního prostředí, které je ale adaptováno na designový prostor, ve kterém se mísí staré s novým a hrubé plochy s hladkými. 

Lucide_Droopy     

Pokud si myslíte, že industrální styl, je pro vás to pravé, dodržijte tyto 3 nejdůležitější zásady, které pro tento styl bydlení platí:

  • neutrální tlumené barvy;
  • minimum doplňků;
  • přírodní a surové materiály.
Ačkoli může industriální styl bydlení na první pohled působit neutrálně a chladně, umí být i velmi osobitý a útulný. V interiérech se často objevují otevřené krby, kožešiny, kůže a nebo přírodní dřevo. Chybu neuděláte, ani pokud v prostoru rozmístíte stojací reflektorové lampy a nebo menší stolní lampičky. Tyto prvky vám pomohou prostor bytu změkčit a budete se v něm cítit maximálně pohodlně.
 
    IdealLux_Boa           IdealLux_Plumber

Industriální bydlení se hodí zejména do větších prostor jako jsou lofty, ateliéry a nebo vícepodlažní apartmány a mezonetové byty. Nicméně i v panelovém bytě nebo v běžné zástavbě můžete aplikovat některé industriální prvky. Zjednodušte vybavení pokoje, ztlumte barevnost a pořiďte si originální doplňky. Těch je sice potřeba úplné minimum, ale o to pečlivější musí být jejich výběr. Kombinujte nové se starým, hrajte si a bavte se. Povolené je použití zajímavých starožitností, designových kousků a avantgardního umění.

Dále platí, že prostor bytu by měl být vzdušný bez zbytečných příček a omezení. Trendy jsou také odhalené vodovodní trubky, elektrické rozvody a nebo výrazná vzduchotechnika. Tím, že je v prostoru přiznáte nebo zvýrazníte, dodáte bytu či vaší provozovně požadovaný průmyslový ráz. Z materiálů vybírejte plech, dřevo, sklo a nebojte se ani přírodních kamenů, hladkého pohledového betonu a nebo hrubých cihlových zdí.
 

Rabalux_Caspar        Rabalux_Lanny

V industriálním bytě jsou důležitá velká okna, která přivedou do bytu hodně denního světla. Pro večerní a noční svícení jsou důležitá světla, která nebudou styl narušovat. Z naší nabídky jsme vybrali svítidla od značek Rabalux, Ideal Lux, Prezent a Lucide, která vám pomohou industriální interiér vhodně doplnit. 

IdealLux_Igor      Ideal_lux_Cosmo

Související články

Představení značky Rabalux
Klasická, ale i moderní a nadčasová jsou svítidla maďarské značky Rabalux, kterou na Dekolamp také nabízíme. Vybrali jsme pro vás ta nejzajímavější svítidla jako malou ochutnávku toho, co vše můžete v sortimentu najít. Nechte se inspirovat!
Trio-Leuchten - nová svítidla v nabídce Dekolamp
Žhavou novinkou na našich stránkách je osvětlení od německé značky Trio-Leuchten. Přinášíme inspiraci na nejzajímavější světla z nabídky pro váš dům či byt.
Nový výrobce v nabídce: Lucide – světla s vášní
Elegantní design s ladnými proporcemi, kvalitní materiály a povrchové úpravy a energeticky šetrné osvětlení. To je náš nový výrobce světel v nabídce, belgický Lucide.
Další články v Magazínu