Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Industriální interiér není žádná nuda!

Vyzkoušejte industriální styl bydlení, který již několik let dobývá svět. Svezte se i vy na vlně industriálu a proměňte své bydlení v jednoduchý, funkční a vzdušný celek.

Líbí se vám interiéry inspirované starými továrními halami? Preferujete funkčnost a pohodlní před zbytečnou zdobností? Cítíte se lépe ve větších otevřených prostorech?
Vyzkoušejte industriální styl bydlení, který již několik let dobývá svět. Svezte se i vy na vlně industriálu a proměňte své bydlení v jednoduchý, funknčí a vzdušný celek.


Industriální styl nezapírá svou inspiraci v továrnách, fabrikách a dílnách. Vychází z pracovního prostředí, které je ale adaptováno na designový prostor, ve kterém se mísí staré s novým a hrubé plochy s hladkými. 

Lucide_Droopy     

Pokud si myslíte, že industrální styl, je pro vás to pravé, dodržijte tyto 3 nejdůležitější zásady, které pro tento styl bydlení platí:

  • neutrální tlumené barvy;
  • minimum doplňků;
  • přírodní a surové materiály.
Ačkoli může industriální styl bydlení na první pohled působit neutrálně a chladně, umí být i velmi osobitý a útulný. V interiérech se často objevují otevřené krby, kožešiny, kůže a nebo přírodní dřevo. Chybu neuděláte, ani pokud v prostoru rozmístíte stojací reflektorové lampy a nebo menší stolní lampičky. Tyto prvky vám pomohou prostor bytu změkčit a budete se v něm cítit maximálně pohodlně.
 
    IdealLux_Boa           IdealLux_Plumber

Industriální bydlení se hodí zejména do větších prostor jako jsou lofty, ateliéry a nebo vícepodlažní apartmány a mezonetové byty. Nicméně i v panelovém bytě nebo v běžné zástavbě můžete aplikovat některé industriální prvky. Zjednodušte vybavení pokoje, ztlumte barevnost a pořiďte si originální doplňky. Těch je sice potřeba úplné minimum, ale o to pečlivější musí být jejich výběr. Kombinujte nové se starým, hrajte si a bavte se. Povolené je použití zajímavých starožitností, designových kousků a avantgardního umění.

Dále platí, že prostor bytu by měl být vzdušný bez zbytečných příček a omezení. Trendy jsou také odhalené vodovodní trubky, elektrické rozvody a nebo výrazná vzduchotechnika. Tím, že je v prostoru přiznáte nebo zvýrazníte, dodáte bytu či vaší provozovně požadovaný průmyslový ráz. Z materiálů vybírejte plech, dřevo, sklo a nebojte se ani přírodních kamenů, hladkého pohledového betonu a nebo hrubých cihlových zdí.
 

Rabalux_Caspar        Rabalux_Lanny

V industriálním bytě jsou důležitá velká okna, která přivedou do bytu hodně denního světla. Pro večerní a noční svícení jsou důležitá světla, která nebudou styl narušovat. Z naší nabídky jsme vybrali svítidla od značek Rabalux, Ideal Lux, Prezent a Lucide, která vám pomohou industriální interiér vhodně doplnit. 

IdealLux_Igor      Ideal_lux_Cosmo

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky