Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Nový výrobce v nabídce: Lucide – světla s vášní

Elegantní design s ladnými proporcemi, kvalitní materiály a povrchové úpravy a energeticky šetrné osvětlení. To je náš nový výrobce světel v nabídce, belgický Lucide. 

Belgické osvětlení Lucide je dokonalé, jako jejich pralinky

Světlo je naše vášeň, máme slabost pro výrobky, které se již s prvním rozsvícením stanou světlem domova, a tak jsme se rozhodli, že do naší nabídky zařadíme zboží od belgického výrobce Lucide. Hned na začátku jsme do našeho e-shopu zařadili více jak 2000 světel

Belgický výrobce osvětlení Lucide navrhuje a vyrábí funkční a dekorativní osvětlení již více jak 20 let. Za tu dobu přivedl na trh spoustu designových kousků. V České republice jsou tato světla zatím k sehnání hůře, a tak si vážíme toho, že budeme od tohoto týdne patřit mezi jedny z mála českých prodejců

Proč osvětlení Lucide? 

  • široké spektrum interiérového a exteriérového osvětlení
  • vynikající poměr cena/výkon při dodržení špičkové kvality
  • efektivní a aktuální řešení technických parametrů
  • reflektují trendy v osvětlení a drží krok s poptávkou po šetrném svícení

Z jakých světel Lucide můžete vybírat?

Lucide ani náhodou nepokulhává za ostatními výrobci světel a nabízí bohatou škálu osvětlení: lustry, přisazená světla, nástěnné svítidla, lampy stojací i stolní, venkovní osvětlení i žárovky. Samozřejmostí je také nabídka různých stylů a designů. Od moderních světel, přes skandinávský styl, industriální prvky, rustikální poklady, retro inspiraci, až po vintage a orientální osvětlení. 
 
lucide nová světla

osvětlení Lucide Belgická světla Lucide
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.