Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Světla budoucnosti? Vsaďte na Philips Hue

Bodovky, lustry i lampy. To vše si u nás můžete zakoupit s inteligentní technologií Philips Hue. Podívejte se, jak se sortiment chytrých LED svítidel neustále rozšiřuje.

Bodovky, lustry i lampy. To vše si u nás můžete zakoupit s inteligentní technologií Hue. Podívejte se, jak se sortiment chytrých LED svítidel neustále rozšiřuje. 

Chytré osvětlení Philips vám zpříjemní život

Tatam jsou doby, kdy v pokojích svítila světla s obyčejnými vláknovými žárovkami. Dnes už je zcela běžné, aby v osvětlení byly úsporné LED žárovky a pokrok jde ještě dál. Chcete si světlo různě barevně nastavit? Ovládat si lampičku svým telefonem? Rozsvítit si svůj domov na dálku, abyste tak předešli vykradení? Nebo si svítidlo nastavit tak, aby vás decentním pulzováním barevného světla upozorňovalo na zprávy či změny situací v sociálních médiích? S chytrými svítidly  Philips Hue žádný problém. A jak se můžete dočíst v naší poradně inteligentní světelný systém Philips Hue toho umí mnohem víc.   

Vybavujte svojí domácnost světly Philips Hue postupně

Ruku v ruce se u inteligentního LED osvětlení Philips Hue snoubí technický pokrok s kvalitním a designovým pojetím svítidel. Jsou použity odolné plasty a kovy a samozřejmostí je velký výběr druhů svítidel – lustry, bodovky, stolní lampičky i nástěnné lampy. Výhodné je, že do systému lze zapojit až 50 světel a můžete je dokupovat podle potřeby. Neznamená to tedy, že byste při zařizování interiéru museli hned utratit plno peněz.

Rádi bychom vás upozornili na letošní kolekci LED svítidel Philips Hue 2018. K oživení kuchyňské linky nebo schodiště můžeme doporučit LED pásky, velmi univerzální jsou potom stropní plochá světla nebo podhledové bodovky
 
Chytrá lampa Hue

 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky