Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Představení značky Rabalux

V naší nabídce se můžete setkat se širokým sortimentem maďarské značky Rabalux. Tato značka má za sebou více než 24letou tradici na poli evropského výrobce svítidel a přináší do vašich domovů moderní a praktická svítidla podle současných trendů. Nabízíme vám zde malou ochutnávku toho, co by rozhodně nemělo ujít vaší pozornosti.
 
Rabalux_Gisele

Moderní závěsné kruhové lustry

Jsme rádi, že vám můžeme představit jeden z nejaktuálnějších trendů ve světě svítidel, kterým jsou moderní designové závěsné lustry. Jejich jednoduché tvary, ale také velká možnost variability vytvoří v prostoru zajímavý prvek, který zaujme i když bude zrovna zhasnuto.
Lustry nejlépe vyniknout v prostorech s vyššími stropy. Umístěte je nad stůl nebo nad sedačku a užívejte si jasné silné osvětlení, které světla vydávají díky integrovanému LED zdroji.
Rabalux_Donatella_kruhyRabalux_Donatella_kruhRabalux_Donatella_spirala

Industriální světla — originalita a design

Interiéry v industriálním stylu jsou dlouhodobě ve velké oblibě. Typické pro tento druh interiérů jsou materiály jako beton a kov a minimum okrasných prvků. I přesto, že by se mohlo zdát, že takto zařízený prostor může působit smutně a chladně, nemusí to být pravda. Velkou roli zde hraje i použití správného osvětlení. V nabídce značky Rabalux můžete najít velmi trendy kousky, které vás nadchnou a už nebudete chtít jiné. Co říkáte třeba na velký lustr Caspar tvořený shlukem kabelů s objímkou a nebo prostý lustr z kovových trubek Lanny?
 
Rabalux_Caspar        Rabalux_Lanny

Venkovní osvětlení — účelné a bezpečné

Venkovní a zahradní osvětlení tvoří nezanedbatelnou část produkce značky Rabalux. V nabídce najdete solární zapichovací lampičky, okrasné lucerny a také velmi oblíbená světla s pohybovým čidlem.
Mimo jiné nabízí značka Rabalux také velké množství venkovních svítidel se současným designem, která mohou rozzářit vaši pergolu nebo zastřešenou terasu. Samozřejmostí je, že veškerá venkovní světla značky Rabalux mají IP krytí, které svítidla chrání před vodou a vlhkostí.
 
Rabalux_Madrid    Rabalux_Oslo     Rabalux_Tokio
 

Související produkty

Související články

Philips Hue – inteligentní světelný systém
Už dávno to není jen hudba budoucnosti. Inteligentní světelný systém Philips Hue se stává součástí našich domovů a dává osvětlení nový rozměr.
Základní typy interiérového osvětlení
Nabídka svítidel a nových technologií v osvětlení se neustále rozrůstá, a tak může někomu dělat problém se v nich vyznat. Výběr osvětlení rozhodně nepodceňujte. Nejen že k sobě dostanete potřebné světlo, ale zároveň si můžete pořídit krásné dekorativní kusy.
Jaké si vybrat osvětlení do ložnice
Ložnice slouží primárně ke spánku. Mohlo by se tedy zdát, že si vystačíme s jedním světlem, ale opak je pravdou. Pravděpodobně máte v ložnici šatní skříň, občas si chcete něco přečíst a možná zde máte i pracovní nebo kosmetický stolek. Podle těchto kritérií už snadno vyberete kompletní osvětlení.
Další články v Magazínu