Upozorňujeme na změnu dodacích lhůt v období vánočních svátků. Více info zde ->>>>
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Dekorativní lampičky, které vykouzlí úsměv na rtech

Dekorační lampičky mají nejenom praktickou funkci, ale jsou i milými dárky pro přátele a děti. Drobná dekorativní svítidla udělají radost a dodají každému interiéru styl a vtipný nadhled. Pořiďte si i vy domů kosmickou lampu a nebo zpříjemněte den kamarádce a darujte jí kaktusovou zahrádku z lampiček
Neberte život příliš vážně a bavte se osvětlením z nabídky Dekolamp!

Lávové lampy

Lávové lampy jsou již dlouhotrvající trend na poli dekorativních svítidel. Někteří si bez nich Vánoce, romantické chvilky ve dvou a nebo pořádnou domácí párty ani neumí představit. Lávové lampy mohou fungovat na principu ohřívání a ochlazování vosku a nebo v jejich trupu najdete hýřit třpytky a nebo třeba chobotničky. Kromě barevných a duhových modelů lávových lampiček najdete v sortimentu i elegantní kousky, které klidně mohou plnit funkci dekorace v obývacím pokoji či ve vstupní hale.

Více o lávových lampách se dozvíte ve článku Návrat lávových lamp >>>

Dekolamp_lavove_lampy

Stylové lampy s vtipným detailem

Stylové, moderní, vtipné jsou lampičky s motivy květin, hub a nebo oblíbených buldočků. Slušet jim to bude na kancelářském stole, v originálním obývacím pokoji a nebo v dětském pokojíčku.
Co byste řekli třeba na kaktusovou zahrádku postavenou z lampiček?

Lucide_Sansevieria  Lucide_Cactus2   Lucide_Cactu

Solné lampy

Solné lampy jsou nejen elegantním bytovým doplňkem, ale také prý mají léčivé účinky. Tradiční himalájské solné lampy jsou prakticky pouze stojany na svíčku. Moderní solné lampičky z nabídky maďarského výrobce Rabalux jsou již klasické lampy na elektřinu.
Působením tepla se z lampičky uvolňují do prostoru solné výpary, které mohou pomoci při potížích s dýcháním. Podle Feng-Shui zlepšuje přítomnost solné lampy v bytě spánek a pomáhá proti psychické nepohodě.
 

Rabalux_fujiRabalux_RockyRabalux_Vesuvio

Philips Hue a RGB

Lampy, které mohou měnit barvu podle nálady jsou snem každého dítěte. Pomocí barev ze spektra RGB si mohou vybrat barvu, na kterou mají právě náladu. Lampy mohou ozvláštnit i obývací pokoj či ložnici. Vytvořte si atmosféru pro každou situaci vašeho dne se svítidly Philips Hue.

Philips_Hue_BloomPhilips_Hue_IrisPhilips_hue_Micro

A jaký svítidlo by udělalo radost vám? Berte život s humorem a pořiďte dárek, který vykouzlí úsměv na rtech vám a nebo vašim blízkým.

Související produkty