Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Dětská svítidla ze Španělska rozzáří každý pokoj

Zařizujete dětský pokojíček? Pak jistě nesmí chybět správné stropní osvětlení. To od španělské značky Dalber sází na pestré barvy a oblíbené dětské motivy.

Zařizujete dětský pokojíček? Pak jistě nesmí chybět správné osvětlení, a to jak stropní, tak i doplňkové. Osvětlení od španělské značky Dalber sází na pestré barvy a oblíbené dětské motivy. 

Dětský lustr je potřeba v každém pokojíčku

Správné osvětlení je jednou ze základních věcí do každého pokoje, a pro ten dětský to platí obzvlášť. Děti stále něco objevují, učí se, hrají si a samozřejmě si při tom nesmí kazit oči. Proto se běžně do dětského pokojíčku kupuje více druhů světel. Samozřejmě centrálním bodem je lustr nebo stropní svítidlo, které poskytuje rozptýlené světlo v celé místnosti. Vhodným doplňkem jsou ale i další menší svítidla, které mohou svítit na učení, hraní a nebo pro dobrý spánek. Představme si nyní možnosti dětského osvětlení od značky Dalber.

Dalber_zavesny_lustr_jednorozecDalber_lustr_dinosaurDalber_lustr_Police

Lustry pro holky i pro kluky

Dětské lustry značky Dalber, která působí na trhu již od roku 1988, se vyznačují velkou pestrobarevností a jsou na nich zobrazeny oblíbené dětské motivy jako jsou ovečky, auta, piráti a nebo třeba dinosauři.  Oblíbeným motivem jsou třeba i něžné včelky nebo lustr s vesmírem pro malé kosmonauty. 
Dalber_lustr_oveckyDalber_nastenny_policieDalber_lustr_vesmir
 
Pro neutrální vzhled pokoje jsou k dipozici i světla s barevnými kapkami, pruhy, srdíčky a nebo květinami.
Zkrátka aby si na své přišli kluci i holky. 
Tyto motivy jsou nadčasové a rozhodně jen tak nevyjdou z módy. Výhodou je také klasický tvar lustrů i lampiček. Stínítko se velmi snadno udržuje.
Dalber_lustr_srdceDalber_lampicka_kapkyDalber_lustr_zluty

Bezpečnost je u dětských světel na prvním místě

Dětská stropní a závěsná svítidla jsou vyrobena z odolných a bezpečných materiálů, prošla bezpečnostními testy v souladu s normami Evropské unie. Nemusíte se tedy bát, že si děti lampičkami způsobí nějaké zranění. Bez obav můžete světla použít v pokojíčcích pro nejmenší, ale budou se skvěle vyjímat i v pokojích starších dětí.
Děti se čato bojít tmy, a proto se jim nechce spát. Můžete jim pomoci tím, že pořídíte do dětského pokoje noční lampičku do zásuvky. Toto noční orientační světlo slabě svítí po celou noc a není tedy žádný důvod ke strachu ze tmy. Navíc umožňuje i bezpečný pohyb po pokoji a nehrozí tedy žádné zranění nebo pád.
Dalber_detska_nocni_lampicka_hvezdyDalber_detska_lampicka_mrakyDalber_nocni_lampicka_daddy
 
Lampičky, lustry, stolní osvětlení i lustry můžete sladit do jednotného stylu. Pokoj vašeho dítěte bude pak působit harmonicky a bude poskytovat správné zázemí pro hru a zábavu dětí.
Dalber_lustr_ptacciDalber_lampicka_ptacciDalber_lustr_ptacci

Prohlédněte si  kompletní nabídku svítidel pro dětské pokoje od značky Dalber >>>
 
  

 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky