Upozorňujeme na změnu dodacích lhůt v období vánočních svátků. Více info zde ->>>>
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Hravé dětské lampy Lucide

Že musí být osvětlení nuda? Vůbec! Belgický výrobce světel Lucide vás přesvědčí o opaku. A my s ním. Do nabídky jsem vybrali právě i hravou část kolekce lamp pro děti. Přesvědčte se sami.

Barevné dětské lampičky – vykouzlí dětem úsměv na rtech

Jakmile si prohlédnete kolekci dětských lamp Lucide určitě nám dáte za pravdu, že ji musel navrhovat někdo, kdo má rád barvy a děti. Protože tak hravé osvětlení se jen tak někde nevidí. Jde o originální kousky, které promění i obyčejný pokoj v kouzelný pokojíček

Hned na první pohled nás zaujala řada, kterou jsme si pro sebe nazvali "kaktus". Nutno dodat, že takový kaktus by se hodil i pro všechny, co mají problém s pěstováním pokojových rostlin. S klidem si ho tedy můžete koupit i pro sebe a dětem se poohlédnout po další lampičce.
Pro kluky doporučujeme svítící autíčka. Je libo taxi, sanitku, policejní vůz nebo hasiče? Vše máme! Stačí se rozhodnout, které lampě dáte přednost. 
 
A co pro holčičky? I na ty myslíme. Barevní svítící medvídci, žirafy i hroch na vás čekají mezi dalšími barevnými lampami pro děti. My jsme skutečně nadšení a vy budete také. Ceny za malé lampičky jsou nízké, zdroj je součástí balení a energetická třída je A. Tak hurá na výběr.

Barevné dětské lampičky

Související produkty

Související články

Nový výrobce v nabídce: Lucide – světla s vášní
Elegantní design s ladnými proporcemi, kvalitní materiály a povrchové úpravy a energeticky šetrné osvětlení. To je náš nový výrobce světel v nabídce, belgický Lucide.
Základní typy interiérového osvětlení
Nabídka svítidel a nových technologií v osvětlení se neustále rozrůstá, a tak může někomu dělat problém se v nich vyznat. Výběr osvětlení rozhodně nepodceňujte. Nejen že k sobě dostanete potřebné světlo, ale zároveň si můžete pořídit krásné dekorativní kusy.
Osvětlení do kuchyně a jídelny – posviťte si na jídlo
Kuchyně a jídelní část jsou pro mnohé srdcem domova. Místo, kde všichni tráví nejvíce času. Místo, kde se může sejít celá rodina. Středobod všeho dění si tedy zaslouží dostatečné osvětlení, které splňuje nejmodernější kritéria.
Další články v Magazínu