Vážení zákazníci, naše prodejna je opět OTEVŘENÁ.
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Světla na venkovní párty

Letní večery jsou jako stvořené k setkání s přáteli na dvorku či na zahradě. Ať už pořádáte zahradní párty pro velkou partu známých, zahradní svatbu, a nebo si chcete jen užít večerní posezení s rodinou, zcela jistě přemýšlíte nad tím, jak udělat akci výjimečnou a neopakovatelnou. Pomůžeme vám s výběrem světel pro nezapomenutelné okamžiky!
 
Philips_abelia
 
Kromě dobrého jídla, pití a vybrané společnosti, vytváří celkový dojem z párty i prostředí. Jde přeci jen o zvláštní událost, která by se měla odehrát v jiných kulisách než běžné každodenní situace. K dotvoření té správné atmosféry vám pomůže i pečlivý výběr venkovních světel. Nebojte, nebude potřeba žádná složitá instalace. Svítidla, která jsme pro vaši inspiraci vybrali snadno přemístíte, kamkoli budete potřebovat.

Kameny se valí na zahradu

Barevná světla ve tvaru koulí, krychlí a nebo kamenů se budou skvěle vyjímat u bazénu a nebo na větší zatravněné ploše. Rozmístěte je nahodile po zahradě a vytvořte tak příjemně osvětlená zákoutí k setkávání. Nebojte se zkombinovat různé velikosti svítidel.
Některá světla z nabídky dokáží svítit i barevně. Přidají tak vaší oslavě, svatbě či posezení s přáteli úplně nový rozměr.
 
Redo-stone  Ideal_Lux_big_sole  Redo-stones
 

Osvětlení na stojáka

Na zahradu nepatří jen tradiční lampy a sloupky. Ozvláštnit ji můžete i pomocí stojacích lamp, které se nijak moc neliší od těch, které máte například v ložnici a nebo v obývacím pokoji. Významným rozdílem je však hodnota IP krytí. Zatímco u osvětlení pro vnitřní prostory je, kromě koupelny, zpravidla IP20, u venkovních prostor se doporučuje alespoň IP44, aby svítidlo mohlo odolat nepřízni počasí a vzdušné vlhkosti.
Vytvořte si z lamp třeba světelnou alej a nebo je přidejte ke stolkům a lavičkám v zahradě. Celkový efekt bude fascinující!
 
Redo_pilo
 

Efektní a elegantní LED pásky a řetězy

LED pásky rozhodně na vaší zahradě nemůžou chybět. Barevní hadi obtáčející se kolem stromů a nebo kolem zábradlí nezkazí žádnou párty. Pokud zvolíte barevné LED pásky a nebo pásky inteligentní s možností volby intenzity osvětlení a nastavením barevných režimů, budete vítězové večírkové sezóny. Světla navíc můžete využít celoročně. Hodit se vám budou určitě i při vánoční výzdobě domu.
Romantická zákoutí pod stromy a nebo v zahradním altánku vytvoříte hravě pomocí světelných řetězů.
 
Philips_Hue_lightstrips  Dekolamp-venkovní party
 

Lampička na stůl i na piknik

Pokud se chystáte na romantickou večeři pod širým nebem, potřebujete na lahodné pokrmy i jeden na druhého vidět. Ne vždy je možnost využít závěsného světla, a proto jsou tu praktické a stylové lampičky na stůl. Některé jsou klasicky připojeny k zásuvce a některé fungují díky bateriím. Tato svítidla můžete využít i při četbě na dece ve večerním šeru a nebo při bojové hře pro vaše děti.
 
Redo_giorgio  Lucide_joe        Lucide_glimmer

 
Absolutní novinkou jsou designové přenosné lucerny Mooni. Světla Mooni svítí bíle, barevně a některá z nich navíc dokáží reprodukovat hudbu. Na výběr je ze 4 světelných režimů a také si můžete zvolit svítivost podle nálady a příležitosti. Kvalitní dřevěnná držadla umožňují pohodlné přenášení lampy. Kvalitní švédský design ve spojení s moderními technologiemi tvoří dohromady perfektní celek.
Co myslíte, nechybí vaší zahradě právě tahle světla?
 
Mooni_eye_lantern  Mooni-ovo_lantern  Mooni-table-lamp
 
V naší nabídce najdeme nepřeberné množství různých druhů svítidel, které nezkazí žádnou zábavu. Která svítidla budou dělat parádu na vaší zahradě?
 

Související produkty

Související články

Staňte se světlonošem! Svítidla Mooni si můžete vzít kamkoli
Světlo, které můžete vzít všude s sebou. Světlo, které umí více než jen svítit. Světlo, které nezkazí žádnou párty. To jsou výrobky od švédské designérské značky Mooni. Jejich svítidla jsou hravá, zábavná a navíc i skvěle vypadají.
Světla od Redo Group rozsvítí každou zahradu
Máme pro vás další novinku na našem e-shopu! Jde o kvalitní venkovní světla od rumunské značky Redo Group. Hledáte-li na svoji zahradu něco originálního, bude značka Redo pro vás to pravé.
Správný čas na výběr venkovního osvětlení je právě teď!
Pomalu, ale jistě přichází jarní a letní sezóna, tedy čas, kdy budeme na zahradě a venku trávit daleko více času než doteď. S teplejším počasím přichází také ruku v ruce otázka, jak vhodně osvětlit venkovní prostory. 
Další články v Magazínu