Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Světla od Redo Group rozsvítí každou zahradu

Máme pro vás další novinku na našem e-shopu! Jde o kvalitní venkovní světla od rumunské značky Redo Group. Hledáte-li na svoji zahradu něco originálního, bude značka Redo pro vás to pravé.

Výrobce Redo začal s produkcí světel v roce 2000 a za necelých dvacet let se dostat na přední příčku evropských výrobců světel. V sortimentu značky Redo najdete především kvalitní a spolehlivá světla pro osvětlení zahrad či venkovních prostorů vašeho domu a rekreačních objektů.

Osvětlení na fasádu – krásné a funkční


Velmi oblíbená jsou nástěnná světla na fasádu, která mohou ozvláštnit a zatraktivnit vnější vzhled vašeho domu. Nemusí se nutně jednat o novostavbu, ale samozřejmě je lepší, pokud si místo na světla připravíte dopředu. 

O tom, jak si naplánovat rozmístění světel, se dočtete více v naší Poradně >>>

Pomocí fasádových světel vytvoříte zajímavé efekty, a nebo zvýrazníte architektonické detaily. Světlo může splývat po fasádě nahoru či dolu, a nebo je také možné zvolit světla bodová či reflektory, která přesně zacílíte, tam, kam je potřeba.

Redo_contourRedo_Eclipse

Světla s čidlem pohlídají každý pohyb

Zvolit můžete i fasádová světla či sloupky s čidly. Pohybová čidla plní nejen praktickou navigační funkci, ale mohou také pomoci  dům zabezpečit.

Redo_PilarRedo_SparkRedo_Round

Jednoduchý design a moderní barvy


Moderní venkovní svítidla jsou minimalistická, praktická a zaujmou především jednoduchými tvary, které se hodí opravdu kamkoli. Vybírat můžete ze tří barev - antracitové, bílé a nebo světla v moderním rezavém vzhledu. Díky nenápadnému vzhledu se skvěle hodí i jako osvětlení průmyslových objektů. Industriální vzhled nástěnných nebo závěsných lustrů je možné využít nejen pro domácí použití, ale i jako stylový doplněk hal, skladů, objektů a nebo stylových venkovních restaurací.

Redo_Eclipse_WhiteRedo_Eclipse_BlackRedo_Eclipse_Rust

Lucerny pro každé romantické zákoutí


Pokud máte raději klasický vzhled, dopřejte si romantiku s lucernami. V nabídce jsou nárožní i závěsné lucerny a skvělou práci odvedou také stojací lucernové lampy.

Redo_VareseRedo_York


Světla z portfolia značky Redo využívají úspornou LED technologii, která šetří elektrickou energii. Velkou výhodou je také jejich dlouhá životnost. 

Pohodlná a bezpečná cesta domů díky sloupkovým světlům


Oblíbeným doplňkem jsou také světla sloupková. Sloupková světla a lampy mohou vytvořit romantická zákoutí i osvětlit chodníky či příjezdové cesty.

Redo_VarialRedo_Twin

 

Zahrada může zářit všemi barvami


Pokud hledáte něco originálního, udělá vám jistě radost, že v nabídce značky Redo najdete i netradiční světla, která prozáří každou párty a vytvoří z vaší zahrady útulné místo. Jak se vám líbí světelné kostky, koule na trávník a nebo světla ve tvaru barevných kamenů?
 

Redo_stoneRedo_BalooRedo_Dados

Líbí se vám výrobky značky Redo? Našli byste pro ně využití i na vaší zahradě?

Kompletní sortiment venkovního osvětlení Redo najdete na našem webu >>>

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky