Vážení zákazníci, naše prodejna je opět OTEVŘENÁ.
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Luxusní světla pro pocit luxusu

Chcete se cítit doma jako na zámku? Chcete, aby každá vaše návštěva oněměla úžasem? K tomu vám pomohou luxusní světla, která v dnešní době slouží také jako módní doplňky.

Luxusní světlo jako na zámku

Bohatství, luxus, pohodlí. To vše je spojeno s životem na zámku. Proč si trochu toho zámeckého prostředí tedy nepřivést domů? Pokud máte rádi velké křišťálové lustry a obdivujete je na prohlídkách hradů a zámků, můžete si nyní pořídit svůj vlastní, který vám budou závidět všechny vaše návštěvy. Křišťálové lustry ale nepatří jen starším generacím. Křišťál jde s dobou a ze široké nabídky moderních luxusních křišťálových lustrů si vyberou i mladí příznivci současného stylu. S moderním křišťálem si budete připadat jako v budoucnosti plné technologických vychytávek.

V dnešní době luxus nevypadá jen jako křišťál. Stále více se objevuje jako moderní minimalistický styl. I tak můžou někteří lidé vnímat luxus. To je na tom to krásné. Pro každého může být luxusní něco jiného. A i pro tyto příznivce moderního luxusu máme řadu moderních luxusních světel, která splní ty nejnáročnější požadavky.

Nejsou to jen luxusní lustry

Samotná luxusní stropní světla je vhodné doplnit správnými luxusními lampičkami nebo luxusními nástěnnými světly. Celým pokojem tak prostoupí jedinečná atmosféra tvořená právě honosnými světly, které k sobě ladí. Zmiňovat jistě nemusíme, že nejlepší účinek budou mít světla v interiéru s nábytkem, který se k nim typově hodí. Pokud se sami tohoto kombinování bojíte, určitě využijte slušeb desginérů, kteří vám poradí.
 
jídelna s luxusním lustrem

Kam s luxusem v podobě světel?

Luxusní světla musí být vidět. To je jasné. A potřebují také dostatek prostoru, aby mohla být obdivována ze všech stran a zároveň mohla ukázat, že opravdu osvítí celou místnost a nejsou jen na ozdobu. Ideálním místem pro jejich umístění je tedy obývací pokoj, kam nejčastěji zvete i návštěvy, a vy sami v něm trávíte dost času. Luxusního lustru do obýváku si tak všichni dozajista všimnou. Další možností je umístění luxusního světla do ložnice, která bude v kombinaci s vhodným nábytkem a tapetami vypadat jako ta nejpřepychovější ložnice na světě.

Pokud ale máte náladu a v domácnosti dostatek prostoru, můžete si pořídit luxusní světla i do vstupní haly, chodby nebo luxusní světla do kuchyně. Když totiž vybavíte celý dům tímto druhem světel, hned se z něj stane honosnější sídlo, do kterého si budete hrdě zvát návštěvy a sami se v něm budete cítit přepychově.
 

Související články

Nejlepší osvětlení do pasivního domu
Pasivní domy bychom mohli charakterizovat snahou o šetření energie k vytápění. A do domu, který efektivně využívá teplo pak také logicky patří zdroje světla, která jsou co nejvíce účinná.
Romantická světla
Romantické osvětlení je tím pravým do pokojíků mladých slečen nebo tam, kde chcete navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru. Využijete je také v obýváku, ložnici nebo ateliéru.
Osvětlení do obývací části
Obývací část patří k jednomu z "nejvytíženějších míst" v domácnosti. Schází se zde celá rodina a určitě zde i vítáte své návštěvy. Proto si toto místo zaslouží správně zvolené osvětlení.
Další články v Magazínu