Upozorňujeme na změnu dodacích lhůt v období vánočních svátků. Více info zde ->>>>
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Romantická světla

Romantické osvětlení je tím pravým do pokojíků mladých slečen nebo tam, kde chcete navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru. Využijete je také v obýváku, ložnici nebo ateliéru.

Kam pořídit romantické osvětlení?

Světlo, které vám vykouzlí romantiku a příjemné prostředí využijete například v pokojících mladých slečen nebo obývacích pokojích, kde chcete docílit uvolněné atmosféry. Romantická svítidla do dívčích pokojů dodají místnosti pohádkový nádech a to především pokud je celý interiér laděn do pastelových barev. A když už je řeč o dívčích pokojích, správné osvlětní kosmetického koutku v romantickém stylu také sklidí úspěch. Nejen v dívčím pokoji, ale také v ložnici. V obývacím pokoji nebo ložnici pak dobře zvolení osvětlení může také vytvořit romantickou atmosféru, kterou oceníte třeba při sledování filmů nebo jiném odpočinku.

Nejsou to ale jen klasické místnosti v domě, kam se romantická svítidla vyplatí umístit. Fotíte rádi? Pak si můžete pořídit ateliérová světla právě v romantickém nádechu. Taková světla vám fotografované objekty dobře osvítí a navíc budou dobře vypadat i na boudoir fotografiích. Tam se z těchto světel do ateliéru stanou takové praktické svitící doplňky.


romanticke osvetleni

Romantika i na zahradě

Nestačí vám romantické prostředí jen doma? Pak tady máme něco pro vás. Vykouzlit si příjemné prostředí na zahradě je velmi jednoduché. Stačí pár dobře zvolených a umístěných venkovních světel a romantika je na světě, tedy na zahradě. Světla můžete doplnit dobrým vínem a kvalitní hudbou a hned se budete cítit jako v pohádce.

Jaká světla navodí romantiku a pohodu?

Možností, jak přinést do pokoje uvolněnou atmosféru je, co se týče světel, několik. Hlavní je, aby design jak samotného světla, tak i zbytku pokoje spolu ladil. Pak můžete pořídit stylové lustry a závěsná svítidla, lampy a lampičky nebo zápustné bodovky, které vytvoří romantický styl. Oblíbenou možností je také svitící řetěz, který můžete umístit nad čelo postele, kolem dveří nebo na stěnu a docílíte tak příjemné atmosféry.


venkovní světla na zahradě

Související články

Nepřímé osvětlení
Lampičky vám posvítí přímo na konkrétní místo. Co když ale toužíte po nějakém nepřímém osvětlení, které dodá světlo, ale jeho zdroj je skrytý?
Základní typy interiérového osvětlení
Nabídka svítidel a nových technologií v osvětlení se neustále rozrůstá, a tak může někomu dělat problém se v nich vyznat. Výběr osvětlení rozhodně nepodceňujte. Nejen že k sobě dostanete potřebné světlo, ale zároveň si můžete pořídit krásné dekorativní kusy.
Jaké si vybrat osvětlení do ložnice
Ložnice slouží primárně ke spánku. Mohlo by se tedy zdát, že si vystačíme s jedním světlem, ale opak je pravdou. Pravděpodobně máte v ložnici šatní skříň, občas si chcete něco přečíst a možná zde máte i pracovní nebo kosmetický stolek. Podle těchto kritérií už snadno vyberete kompletní osvětlení.
Další články v Magazínu