Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Chromatičnost (teplota světla)
Krytí
Doprava nad 2000 Kč zdarma
Možnost vrátit zboží do 14 dní
Prodloužená záruka 5 let
Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Související články

Výhody světla s čidlem
Moderní technologie, jednoduchost – tyto vlastnosti se snoubí ve světlech s pohybovým senzorem. Najdou své uplatnění především na zahradě, na chodbě i v průmyslových objektech. Přinášíme informace, jak tato svítidla s čidly fungují a jakým způsobem vám usnadní život.
Jaká světla pořídit na chalupu?
Víte, že Češi jsou světovou jedničkou v chataření a chalupaření? Pokud se i vy těšíte na příjemné letní víkendy strávené v klidu a pohodě tam, kde to máte rádi, dopřejte si i kvalitní osvětlení.
Další články v Magazínu

Usnadněte si život nástěnným světlem s čidlem 

Ideální volba do vstupní haly, na chodby a schodiště, ale klidně také všude tam, kde se vám v noci nechce hledat vypínač. Světla ovládaná pohybem jsou natolik praktická, že si je rychle oblíbíte. 

Různé druhy svítidel s čidlem

Mnoho světel s čidlem je venkovních, což však nebrání jejich použití i v interiéru. S pohybovým senzorem se vyrábějí i dětská nástěnná svítidla. V nabídce najdete jak moderní styl, tak romantické lampy na zeď. Nástěnné světlo s pohybovým senzorem bude vaším přítelem, který vám usnadní život.

Přednosti světel se senzorem pohybu

  • Pohodlné bezdotykové rozsvícení
  • Kvalitní materiály
  • Designové zpracování
  • Úspora energie

Poslední zhasíná…

Nástěnná světla s čidlem vám pomohou šetřit spotřebu elektrické energie, protože jakmile se kolem nich nikdo nepohybuje, sama zhasnou. Nemůže se tedy stát, že by někdo nechal rozsvíceno celou noc, a navíc tím pádem odpadá i dohadování, kdo byl v místnosti poslední a nezhasnul. Kombinujte nástěnná svítidla se senzorem pohybu s ostatním osvětlením a slaďte je s lustry, stropními a dalšími nástěnnými světly i lampami.