Upozorňujeme na změnu dodacích lhůt v období vánočních svátků. Více info zde ->>>>
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Výhody světla s čidlem

Moderní technologie, jednoduchost – tyto vlastnosti se snoubí ve světlech s pohybovým senzorem. Najdou své uplatnění především na zahradě, na chodbě i v průmyslových objektech. Přinášíme informace, jak tato svítidla s čidly fungují a jakým způsobem vám usnadní život.  

Moderní pohodlné osvětlení

Moderní a jednoduché ovládání pomocí senzoru pohybu? Přesně na tomto principu fungují světla s čidlem.
Při detekci pohybu se světlo rozsvítí a při odchodu zase samo zhasne. Vše se děje automaticky, nemusíte se o nic starat. Bezpečně se tak dostanete do garáže, na zahradu a do domu

Konec plýtvání energie 

Tím, že se světlo se senzorem automaticky samo vypne a zapne, významně tak ušetříte peníze a elektrickou energii.
Svítí jen po nezbytnou dlouhou dobu, takže nehrozí zbytečné svícení. Doplňte světlo ještě úspornými žárovkami a snížíte tak vaše náklady na minimum
Ušetří také vaše kroky, nemusíte se vracet a kontrolovat, jestli jste náhodou nezapomněli zhasnout. Odpadá tak další starost navíc. 

Bezpečí na prvním místě

Světla s čidlem pomáhají zajistit i vaši bezpečnost. Zmonitorují nežádoucí pohyb, takže nákupem světla přispějete ještě k větší bezpečnosti. Tím máte svůj pozemek a nemovitost pod kontrolou.
Eliminují také riziko pádu, např. na schodech nebo na cestě, které hrozí při návratu ve večerních a nočních hodinách, kdy je viditelnost minimální.
Dále nemusíte šmátrat ve tmě po vypínači, světla se senzorem se postarají o váš komfort

Dekorace i funkčnost

Světla se senzorem se vyrábí v několika různých typech, např. nástěnná světla nebo venkovní lampy.  Na zahradu umístěte lampu se senzorem, která poskytuje optimální krytí, takže odolá vodě a prachu. Do chodby se perfektně hodí nástěnná světla se senzorem. Krom funkce osvětlení plní i dekorativní funkci. Vybírejte zdobnější design, minimalistické provedení, či dokonce dětská světla s čidlem
 

Související produkty

Související články

Tipy a triky pro nástěnné venkovní osvětlení vašeho domu
Venkovní světla na fasádu jsou stylová a dodají vašemu domu úplně novou šťávu. Osvětlení fasády může mít estetickou, ale především praktickou funkci. Vyberte si světlo, které bude ladit se stylem vašeho domu a zahrady a užijte si i noční návraty domů.
Jaké vybrat osvětlení do chodby?
Chodbou nebo předsíní nejčastěji jen procházíte. I tak je ale vhodné nepodceňovat výběr svítidla i do těchto prostor.
Jak vybrat světlo na WC
Když máte WC v malém prostoru, výběr světla je jednoduchý. Pokud je ale součástí koupelny, musíte si dát pozor na IP krytí a ochranné zóny.
Další články v Magazínu