Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Jaká světla pořídit na chalupu?

Víte, že Češi jsou světovou jedničkou v chataření a chalupaření? Pokud se i vy těšíte na příjemné letní víkendy strávené v klidu a pohodě tam, kde to máte rádi, dopřejte si i kvalitní osvětlení.

Víte, že Češi jsou světovou jedničkou v chataření a chalupaření? Pokud se i vy těšíte, na příjemné letní víkendy strávené v klidu a pohodě tam, kde to máte rádi, dopřejte si i kvalitní osvětlení.
 
IdealLux_Mermaid


Chalupy jsou pro většinu z nás symbolem odpočinku. Trávíme zde víkendy, kdy odpočíváme prací na zahradě nebo domácím kutěním. Celou zimu se těšíme na to, až si s přáteli uděláme táboráček, a v létě se zase těšíme na to, až si v zimě zatopíme v peci. U toho všeho potřebujeme mít kvalitní a spolehlivé osvětlení, které bude stylové a nebude rušit venkovský ráz a chalupářskou pohodu.
Pojďte se s námi podívat na oblíbené kousky, které se budou ve vaší chatě či chalupě vyjímat.

Petrolejka — klasika, která nezklame

V dobách, kdy elektrický proud nebyl běžnou součástí obydlí se v chalupách svítilo výhradně petrolejkami. Jejich podobu známe všichni - nádržka na petrolej, knot a skleněný cylindr. Ač se možná petrolejová lampa jeví jako romantická, vydávala silný petrolejový zápach a knot se vlivem průvanu dost často zhášel. Problémem také bylo časté převržení lampy a následný požár. Pokud nechcete nic riskovat a přesto si toužíte dopřát romantické chvilky i na chalupě, doporučujeme vybrat lustr nebo lampu ve tvaru klasické petrolejky, ovšem na elektřinu. Nehrozí zde požár, bez obav jí můžete použít i v dřevěných objektech a rozhodně nepáchne.

Rabalux_SudanTrio_AstridRabalux_Petronel
 

Svícnové lustry jako z pohádky

Nebezpečí vzplanutí ohně již také dávno nehrozí při použití svícnových lustrů. Moderní lustry jsou stylové, bezpečné a vypadají skvěle.
Vybrat si můžete z jednoduchých nástěných svítidel a nebo z honosných šesti nebo osmiramenných lustrů
Doporučujeme použít žárovky s paticí E14 ve tvaru plamínků svíčky. Efektní svícnového lustru pak bude dokonalý.
Searchlight_ElizabetanSearchlight_DiamondIdealLux_Corte
 

Lampy a lampičky pro chalupářskou pohodu

Zapálený krb, pohodlné papuče a dobrá knížka jsou znamením víkendové pohody. Doplňte si svůj relaxační a čtecí koutek o některou z vintage nebo rustikálních lampiček. Líbí se vám třeba tyto lampičky ve stylu Tiffany?
 
Prezent9_tiffanyPrezent53_tiffanyPrezent_69_tiffanyKlasický design stojacích lamp nikdy nevyjde z módy a vy s ním můžete získat perfektní kousek pro doladění venkovského stylu vaší víkendové usedlosti.
 
Ideal_Lux_ChaletIdeal_Lux_Driftwood
 

Lucerny vám posvítí na cestu domů

Klasika, která je věčná – to jsou lucerny. Ať už větší ve formě stojacích lamp a nebo menší, které mohou být ve formě závěsných stropních svítidel nebo nástěnných svítidel, budou slušet každé zahradě.
 
Lucerny_Dekolamp

Pokud holdujete moderním technologií, můžete zvolit i lucerny a venkovní světla od značky Philips Hue, která disponují pokročilými funkcemi inteligentních svítidel. Můžete je například stmívat, volit z různých odstínů bílého světla nebo načasovat jejich rozsvěcení a zhasínání. Specialitou jsou pak venkovní světla, která mohou zářit i barevně. Co říkáte, hodila by se vám na grilovací párty s přáteli?
 
PhilipsHue_Econic2     PhilipsHue_Econic    PhilipsHue_Impress

 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky