Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Osvětlení podzimní zahrady

V období podzimu hraje listí a celkově příroda všemi barvami. Rozsviťte vaši zahradu venkovními světly Dekolamp. Vybírejte světla, která plní perfektně svou funkci a zároveň je lze považovat za dekorativní prvek venkovních prostor. 

Zajistěte sobě i svým blízkým dostatek bezpečí 

V období podzimu přicházíme o stále více světla, proto je nezbytné vaši zahradu, terasu či okolí domu dostatečně osvětlit. Venkovní osvětlení zamezí případným pádům a úrazům. Brzké stmívání vás už tak nemůže ohrozit. Navíc díky velkému výběru provedení exteriérových světel si zajisté vyberete světlo přesně dle vašeho gusta, aby zapadalo do architektury domu a okolí.

Zimní čas = méně světla 

Každým dnem se blíží změna času z letního na zimní. Dne 30.10. si sice déle pospíme, ale zároveň to pro nás znamená i méně světla přes den. Nezapomínejte se pojistit a posviťte si ráno a večer na cestu např. nájezdovými světly nebo venkovními stropnicemi.

Také se podívejte do naší sekce slev, kde najdete venkovní, ale i např. dětská a koupelnová světla za výhodné ceny. 
Pokud si nevíte rady s výběrem venkovního osvětlení, vše potřebné se dozvíte v naší poradně. 

Související produkty

Související články

Světla od Redo Group rozsvítí každou zahradu
Máme pro vás další novinku na našem e-shopu! Jde o kvalitní venkovní světla od rumunské značky Redo Group. Hledáte-li na svoji zahradu něco originálního, bude značka Redo pro vás to pravé.
Správný čas na výběr venkovního osvětlení je právě teď!
Pomalu, ale jistě přichází jarní a letní sezóna, tedy čas, kdy budeme na zahradě a venku trávit daleko více času než doteď. S teplejším počasím přichází také ruku v ruce otázka, jak vhodně osvětlit venkovní prostory. 
Jak vybrat venkovní osvětlení?
Venkovní osvětlení oceníte nejen v letních měsících, kdy trávíte čas s přáteli u vína, sezením na terase při četbě, nebo grilováním s rodinou. Jak ale vybrat vhodné venkovní osvětlení právě pro vás? A jak se vyznat v typech krytí? Na všechny otázky odpovíme v následujícím článku.
Další články v Magazínu