Menu
Infolinka
+420 533 533 193
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Interiérová svítidla Redo

Nově v naší nabídce najdete kromě venkovních svítidel i interiérová světla značky Redo Group. Vybírat tak můžete z exkluzivních lustrů, nástěnných svítidel i stojacích lamp s moderním designem. Tato svítidla doplní vnitřní prostory každé moderní domácnosti. Podívejme se, jaké nejzajímavější produkty můžete mezi produkty nově najít.
 
Redo_orbit


Osvětlení konferenčních místností


Konferenční místnosti, přijímací či vstupní haly tvoří velmi důležitou část každé větší firmy. Jedná se o reprezentativní prostory, které jsou zpravidla tím prvním, co vaši hosté a obchodní partneři při vstupu uvidí. Dobrý první dojem je důležitý, a proto je dobré zvolit svítidlo, které bude nejen příjemně osvětlovat celý prostor, ale bude také dobře vypadat.
I zaměstnanci ocení, když při jednáních a poradách budou v příjemném prostředí obklopeni kvalitním a dostatečným světlem.

Nejnovějším trendem v oblasti svítidel jsou již delší čas gigantická závěsná stropní svítidla s LED technologií. Díky jejich monstrózním rozměrům budou vypadat skvěle v moderních kancelářských budovách.
 
Redo_Nucleo  Redo_radius  Redo_vuelta


Zajímavá nástěnná svítidla


Nástěnná svítidla nemusí být vůbec nudná, naopak. Moderní design svítidel odhaluje nové a zajímavé tvary, které mohou ozvláštnit každý interiér. Elegantní nástěnné čočky vytvářejí na stěnách zajímavé efekty. Jednoduše si můžete nakombinovat různé barevné kombinace a velikosti a vytvořit si tak zajímavou mozaiku na stěně
Neméně zajímavým světlem je pak originální světelný had Estoril. Vyjímat se bude skvěle v obývacím pokoji, v ložnici i v dětském pokoji.
 
Redo_umbra  Redo_estoril  Redo_Bonnie
 

Důstojná svítidla nad stůl


Jídelní stůl je místem, kde se schází celá rodina a měl by být vždy kvalitně osvětlený. Centrální osvětlení jídelny můžete noblesně vyřešit se závěsnými lustry od značky Redo. Lustry v oblíbeném vintage stylu se hodí do klasických i moderních interiérů. Kdekoli budou, tam bude i příjemná atmosféra a pohoda.
 
Redo_pound  Redo_stellar  Redo_talis
 

Nástěnné lampičky k posteli


Nástěnná svítidla k posteli ocení nejen vášniví čtenáři, ale také všichni, kteří potřebují po ránu po probuzení dostatek kvalitního světla. Lampičky, které můžete podle potřeby nasměrovat, a které pohodlně vypnete, aniž byste museli vstávat budou vypadat skvěle i ve vaší ložnici.
 
Redo_tomo  Redo_shaker  Redo_quda
 
O výběru venkovních svítidel značky Reda se dozvíte více v článku Světla Redo group rozsvítí každou zahradu.

Související produkty

Související články

Lustry z tónovaného skla jsou nadčasovým hitem
Elegantní, stylové a neotřelé jsou skleněné lustry v kouřových tónech. Šedé i barevné sklo právě letí!
Světla od Redo Group rozsvítí každou zahradu
Máme pro vás další novinku na našem e-shopu! Jde o kvalitní venkovní světla od rumunské značky Redo Group. Hledáte-li na svoji zahradu něco originálního, bude značka Redo pro vás to pravé.
Výběr nástěnného světla
Nástěnná světla se hodí jako doplnění stropního světla nebo lampy. Jejich výběr byste ale neměli podceňovat. Záleží na činnosti, kterou budete za svitu těchto světel vykonávat.
Vintage – nové kousky s inspirací v minulosti
Vintage – nové kousky s inspirací v minulosti. Tato móda se dostala už i k osvětlení, a to je moc dobře. Originální světla totiž zapadnou do klasického i moderního interiéru. Pojďte se s námi podívat na pár vintage tipů.
Další články v Magazínu