Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Inspirace osvětlení ze světa – Zanzibar

Není od věci se občas podívat na to, jak řeší osvětlení ve světě. A tak vám přinášíme inspiraci až z dalekého Zanzibaru.

Není od věci se občas podívat na to, jak řeší osvětlení ve světě. A tak vám přinášíme inspiraci až z dalekého Zanzibaru. 

Světla z kovu jsou IN

Kovové osvětlení není moderní pouze u nás. I ve světe ví, co je momentálně trendy
Na první fotce můžete vidět dnes velice žádané osvětlení s nádechem vintage ve spojení s designovou retro žárovkou, kterou seženete i u nás v Dekolampu. Oproti druhému lustru je světlo jednoduché a nemá na sobě žádné další příkrasy. To druhý lustr je o poznání zdobnější. Na první pohled v něm cítíte vůni dálek a inspiraci v Orientu. 

kovové světlo kovový lustr

Barevné provedení světel zaujme na první pohled

V našich končinách určitě nevidíme tolik barev v osvětlení jako právě na Zanzibaru. Ve výběru barevného osvětlení jsme zatím více konzervativnější a dáváme přednost spíše tlumenějším tónům. Z fotek je zřejmé, že na ostrovech dominuje modrá barva, která nám symbolizuje barvu moře. Tato skleněná světla doplněna o kovové prvky jsou k vidění skutečně často.

Barevné osvětlení barevný lustr


Designové kousky najdete i na Zanzibaru

Design je vlastní i lidem na Zanzibaru. Dokonalé barevné sladění a výběr designového lustru dokáže udělat z malé kavárničky oázu klidu a místo pro relax. Ať už toto místo navrhoval kdokoliv, tak měl skutečně cit pro estetično. Černá s bílou zastupují nesmrtelnou kombinaci. Jemná mint barva, která se objevuje na doplňcích, je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu. 

Co říkáte, líbí se vám naše inspirace? 

designový lustr plastové osvětlení

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky