Vážení zákazníci, z důvodu aktuálních bezpečnostních opatření je naše prodejna v Brně uzavřená! Pro svůj nákup můžete využít náš eshop. Děkujeme za pochopení
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Inspirace od moře - Itálie

Další inspirace od středozemního moře vás jistě naláká na plánování letní dovolené. Zatím ale třicítky nehlásí ani v Řecku, ani v Itálii. A tak se zatím nechce zahřát několika fotkami právě z Itálie.

Lampy ze středozemí

Byli jste někdy v Itálii? A všímali jste si jejich lamp a světel? A pak jste navštívili další zemi u Středozemního moře? Pak jistě vidíte v těchto svítidlech velkou podobnost. Pokud jste zatím ale žádnou z těchto zemí nenavštívili, můžete porovnat fotky z tohoto článku a ty z Inspirace z Malty. Není se čemu divit, že jsou si tato venkovní a zahradní světla tak podobná, vždyť i často domy u pobřeží Itálie nebo právě Malty si jsou podobné. I tak jsme se ale rozhodli vám několik italských světel předvést, abyste se třeba mohli začít těšit na letní dovolenou u moře
 
svetlo z itáliesvetlo z italie
 
světlo z italie

I když si jsou světla ve Středozemí často podobná, nemusí se jednat jen o nemoderní, až antické tvary. Na pobřeží a kolonádách najdete i moderní tvary (a barvy) venkovních a zahradních lamp.
 
italská světlaitalská světla

italské světlo
 

Související produkty

Související články

Inspirace od moře - Malta
Počasí už dává jasně najevo, že se horké léto kvapem blíží. Všímáte si na dovolené, jaká světla vám osvětlují večerní procházky po městě? Připravte se na přicházející prázdniny a dovolenou. My vám nabízíme inspiraci světel přímo z Malty.
Inspirace osvětlení ze světa – Zanzibar
Není od věci se občas podívat na to, jak řeší osvětlení ve světě. A tak vám přinášíme inspiraci až z dalekého Zanzibaru.
Další články v Magazínu