Vážení zákazníci, naše prodejna je opět OTEVŘENÁ.
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Inspirace od moře - Malta

Počasí už dává jasně najevo, že se horké léto kvapem blíží. Všímáte si na dovolené, jaká světla vám osvětlují večerní procházky po městě? Připravte se na přicházející prázdniny a dovolenou. My vám nabízíme inspiraci světel přímo z Malty.

Maltu si užijete celý rok

V zimě nebo v létě. Na Maltě je co dělat celý rok a počasí vám k tomu bude jistě přát. Ani v lednu se tam totiž nesetkáte s mrazy a teploty vám vždy umožní výlety. Příjemné počasí na vás čeká během celého roku. A právě na venkovní svítidla jsme se zaměřili i my a pár kousků z Malty vám nabídneme

venkovni svetlo

Jednoduchá a praktická světla vydrží dlouho a dobře doplní celý dům nebo vchodové dveře. Podobné linie jako mají v ulicích na Maltě ale najdete i mezi venkovními světly, které vám nabízíme my. Některá světla působí díky kovu starodávným dojmem, z jiných na vás ale dýchne moderní design. Můžete si tak udělat svoje soukromé letovisko přímo na zahradě. Jen k tomu moři si musíte zajet.

venkovní světlo

Související články

Inspirace od moře - Itálie
Další inspirace od středozemního moře vás jistě naláká na plánování letní dovolené. Zatím ale třicítky nehlásí ani v Řecku, ani v Itálii. A tak se zatím nechce zahřát několika fotkami právě z Itálie.
Inspirace osvětlení ze světa – Zanzibar
Není od věci se občas podívat na to, jak řeší osvětlení ve světě. A tak vám přinášíme inspiraci až z dalekého Zanzibaru.
Další články v Magazínu