Menu
Infolinka
+420 533 533 193
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0Košík
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Druhy inteligentních svítidel Philips Hue

V sortimentu Dekolamp najdete širokou škálu inteligentních svítidel Philips Hue. Poradíme vám, jak se v nabídce zorientovat a jak si vybrat to správné světlo pro váš domov.

Svítidla z kategorie Philips Hue můžeme rozdělit do 3 kategorií: White, White Ambiance a White and Color Ambiance. Záleží jen na vás, co chcete, aby vaše světlo umělo.
Philips_Hue_WhitePhilips_Hue_White_ambiancePhilips_hue_White_and_color_ambiance

Philips Hue White


Svítidla i žárovky Hue White jsou základním a nejjednodušším prvkem této řady. Jde o světla, která nabízejí možnost stmívání pomocí mobilní aplikace a nebo hlasových příkazů přes chytrého domácího asistenta. Nejnovější řadu je možné ovládat i pomocí Bluetooth propojení s chytrou aplikací (bez nutnosti zakupovat Bridge).
 
Philips_Hue_white

 
Světla Philips Hue White můžete ovládat na dálku. Stačí pouze nainstalovaná aplikace a připojení k internetu pomocí Hue Bridge
Rozsvícení světel si také můžete naplánovat a vytvořit si harmonogram dle vašich potřeb.

Philips Hue White Ambiance


U světel a žárovek White Ambiance platí vše stejné jako u světel White. Navíc máte na výběr 50 000 odstínů bílého světla, které si můžete upravit přesně podle vaší nálady. Zvolte si jasně bílou pro soustředění a nebo hřejivě zlatavou pro příjemnou večerní relaxaci. Pro větší pohodlí jsou u světel a světelných zdrojů přednastavené 4 režimy, které vám pomohou zvolit vhodné světlo pro každodenní činnosti. Zvolte režim Concentrate nebo Energize pro soustředění a dobrý začátek dne, a nebo režimy Relax a Read pro podvečerní pohodu a četbu. 
 
Philips_hue_white_ambiance
 
Líbilo by se vám nechat se večer uspat jemným teplým světlem a ráno se probouzet do zářivého dne? S osvětlením Philip Hue White Ambiance to není žádný problém. Vše si jednoduše nastavíte v aplikaci na vašem smartphone.

Philips Hue White and Color Ambiance


Se světly a žárovkami Philips Hue White and Color Ambiance přichází do vašeho domu zábava. Světla této řady nabízí možnost zvolit s z 16 milionů barev a rozzářit váš dům či byt v barvách duhy. To ale ještě není vše. Kromě toho si můžete svítidlo propojit s médii a sledovat film či poslouchat hudbu propojenou se světelnými efekty. Samozřejmostí je možnost upravit si chromatičnost osvětlení stejně jako u Philip Hue White Ambiance a stmívání jako u Philips Hue White.
 
Philips_hue_White_and_color_ambiance

Svítidla všech 3 kategorií mohou rozzářit i vaši zahradu a venkovní prostory vašeho domu. Instalace je velmi snadná a více informací o ní najdete v článku Philips Hue - inteligentní svítidla pro vaši domácnost - >>>
 

Související produkty

Související články

Změňte hravě barvu světla pomocí klasického vypínače
Pro různé situace v našem životě potřebujeme různé druhy osvětlení. K práci se více hodí jasné bílé světlo a pro chvilky relaxace uvítáme zase tlumené světlo v odstínech žluté barvy. Jak si ale užít změny teploty světla a nezruinovat rodinný rozpočet?
Druhy ovladačů Philips Hue
Vyznat se v ovladačích moderních inteligentních svítidel může být oříšek. Ale žádný strach, rádi vám poradíme, jaké ovládání se bude pro vaše světla hodit a k čemu jaké ovládání slouží.
Instalace Philips Hue krok za krokem
Přijměte pozvání do kouzelného světa funkcí svítidel Philips Hue. Pomocí jednoduchého návodu svítidla snadno instalujete a rozzáříte celou domácnost.
Další články v Magazínu