Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Jak funguje Philips SceneSwitch?

Pro různé situace v našem životě potřebujeme různé druhy osvětlení. K práci se více hodí jasné bílé světlo a pro chvilky relaxace uvítáme zase tlumené světlo v odstínech žluté barvy. Jak si ale užít změny teploty světla a nezruinovat rodinný rozpočet?

Pro různé situace v našem životě potřebujeme různé druhy osvětlení. K práci se více hodí jasné bílé světlo a pro chvilky relaxace uvítáme zase tlumené světlo v odstínech žluté barvy. Jak si ale užít změny teploty světla a nezruinovat rodinný rozpočet?
 
Philips Scene Switch

Nemusíte mít obavy. Změny chromatičnosti, tedy barvy světla je dnes možné již docílit velmi jednoduše a za pár korun. Na výběr máte buď z inteligentních svítidel a nebo smart žárovek, které kromě této funkce umí i spoustu dalších věcí a nebo stačí zvolit jednoduchou a ekonomickou variantu, kterou představuje LED žárovka SceneSwitch od značky Philips.
PhilipsHue_Scene_switch


Více si o funkcích inteligentních svítidel přečtěte v článku Philips Hue - inteligentní svítidla pro vaší domácnost

Žárovka SceneSwitch je univerzální pomocník

S LED žárovkou SceneSwitch máte na výběr ze tří možných režimů osvětlení - funkční světlo (2700K), přirozené bílé světlo (2500K) a teplou nazlátlou záři (2200K). To vše můžete ovládat pomocí stávajícího vypínače ve zdi. Není potřeba měnit elektroinstalaci, ani vlastnit speciální ovladač. Systém Plug&Play umožňuje okamžitou instalaci a jednoduché použití.
 
Philips_Hue_Scene_Switch Philips_Hue_Scene_Switch Philips_Hue_Scene_Switch


Jednoduchá instalace, dlouhá životnost

Po zakoupení LED žárovku pouze instalujete do objímky stejně tak jako klasickou žárovku. Pomocí vypínače si pak vyberete tón osvětlení, který se vám právě hodí. Pro přepnutí dalšího světelného režimu stačí pouze 1 cvaknout vypínačem.
 
Philips_Hue_vypinac
 
Pokud pak žárovku na déle než 6 sekund vypnete, bude si pamatovat poslední nastavení. Nemusíte se bát, že by časté přepínání žárovce nějak škodilo. LED žárovky mají delší životnost než klasické žárovky a vydrží až 100 000 sepnutí. Výrobce udává, že žárovka vydrží až 15 let provozu. To je opravdu dlouhá doba v porovnání s klasickými žárovkami.
 
Philips_Hue_reset

Posviťte si na účet za elektřinu

Standardní příkon žárovky je 8W. To představuje její 100% výkon, při dalších režimech se výkon žárovky snižuje (přirozené světlo 40% výkonu a teplé světlo 10% výkonu). Žárovka tedy zároveň s teplotou osvětlení mění i intenzitu světla. Jedinou nevýhodou je, že intenzita nejde ovládat pomocí připojení stmívače.
Tím, že příkon žárovky je nízký a je zde i omezená spotřeba elektrické energie, šetří LED žárovka i peníze za spotřebu elektrického proudu.
Philips_Hue_Scene_switch

Stačí si jen vybrat

Žárovku kromě klasického tvaru (tzv. Edisonky) můžete pořídit i žárovku ve tvaru plamínku a nebo jako bodovou žárovku s paticí GU10. V naší nabídce najdete i kolekci bodových svítidel s integrovaným LED zdrojem, které také funkcí SceneSwitch disponují.
 
PhilipHue_bodovky
 
Líbí se vám možnost čarovat se světlem podle vaší nálady? Zvolte SceneSwitch a zjednodušte si život se správným osvětlením.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky