Hezký design, dobrá intenzita a barva světla. Celkem kvalitní zpracování ve výrobě - pouze jedna hrana na zadní chromované ploše je takové zvlněná. Co je absolutní mínus: Montáž! Mám vývod ze zdi nad zrcadlem uprostřed a u takovéhoto světla bych čekal, že buď bude díra pro dráty přesně uprostřed montážního boxu, nebo bude k produktu předem dostupné schéma s polohou díry. No bohužel - pokud nechci mít světlo šejdrem, bylo potřeba si udělat díru vlastní. Rovněž nechápu význam toho hnusného a dle mě nadbytečného vypínače přímo na tělese svítidla. Vývody ze zdi s 230V přece mají vždy někde vypínač! Vypínač ve světle je navíc zalepený, a to nikoliv v té části se zdrojem a LED, ale v montážním boxíku. Obě části světla nelze tedy oddělit od sebe, jedna vám musí viset na drátech celou dobu montáže té druhé. A nebo si poradíte štípačkami... To že vypínač překáží montáži vrutu do k tomu určeného místa je jen třešničkou na dortu, abyste se při montáži nenudili. Asi jsme se vrátili do socialismu - každý produkt současného průmyslu je potřeba si dodělat, upravit, přizpůsobit a pak teprve může plnohodnotně fungovat.
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči






























