Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

U dětských světel vedou pohádkové motivy

Světla do dětského pokoje mají být veselá a hravá. Designeři a výrobci s touto skutečností počítají, a tak sledují trendy hlavně v pohádkách.

Světla do dětského pokoje mají být veselá a hravá. Designeři a výrobci s touto skutečností počítají, a tak sledují trendy hlavně v pohádkách. 

Dětské lustry hýří barvami

Pohádkový motiv na dětském lustru patří mezi nejčastější volby. Děti mají neuvěřitelný přehled v pohádkách a každé z nich má nějakou oblíbenou postavu. U kluků určitě uspějete světlem se Spider-Manem, nebo s letadly. Holčičky naopak tíhnou k postavám z Ledového království a všem princeznám. Takže pokud pořídíte lustr s Elsou, určitě sklidíte veliký úspěch. Stropní svítidla s pohádkovými motivy udělá z dětského pokojíčku skvělé místo pro hraní i pro odpočinek.
Do pokoje pro sourozence se hodí neutrální motivy. Medvídek Pú a nově třeba Hledá se Dory jsou pak tou pravou volbou. A pokud nechcete žádnou pohádkovou postavu, tak je stále z čeho vybírat. Všechny dětské lustry doslova hýří barvami. 

Dětské lampičky na stůl a k posteli 

Bez lamp to nejde. Ať už je používáte ke čtení, tlumenému nočnímu osvětlení nebo pro podpoření celkového osvětlení, tak se bez nich neobejdete. Stejně jako u stropních a nástěnných světel vedou motivy z pohádek a různé tvary zvířátek a postaviček. Barvy bývají syté a s citem sladěné. Celkový design se v dětském osvětlení stále posouvá kupředu a určitě se ještě máme na co těšit. 

Dětské osvětlení s pohádkovými motivy - Ledové království
 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky