Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Porovnání žárovek – novinka v showroomu

V našem showroomu osvětlení Dekolamp Brno máme nově pro naše zákazníky k dispozici přehledný panel se žárovkami. Přijďte se za námi podívat na rozdíl v jejich síle na vlastní oči. 

Není žárovka jako žárovka

Žárovek je neuvěřitelná spousta druhů. Ať už jde o jejich způsob montáže, kdy máte k dispozici více druhů patic a závitů, celkové rozměry (do větších světel a lampiček) nebo jejich princip (klasické, halogenové, LED). Proto může být někdy obtížné se v tak široké nabídce orientovat. I z tohoto důvodu se snažíme neustále vylepšovat popisy zboží a doplňkové služby, jako je právě nový panel na naší prodejně v Brně
 
Na našem e-shopu najdete u každé žárovky potřebné informace, které potřebujete ke správnému výběru. Zjistíte tak snadno jejich rozměry, energetickou třídu, hodnotu světelného toku, teplotu chromatičnosti a další údaje. Přímo v showroomu si ale toto vše můžete prohlédnout na vlastní oči. 

Kde koupit v Brně žárovky žárovky do světel Brno

Výběr žárovek do světel v Brně
 

Kde koupit v Brně žárovky?

Tato otázka už vás nemusí trápit. U nás na prodejně máme dostatečnou zásobu všech druhů. K dostání máme klasické žárovky, úsporné zdroje do světel, žárovky do bodovek i oblíbené designové retro žárovky. Navíc si u nás můžete vyzkoušet, jak která žárovka bude pasovat do světla, které máte vybráno.

designové žárovky v Brně  Žárovky Philips Brno

Kde koupit v Brně žárovky Philips žárovky Brno

Související produkty

Související články

Designové žárovky
Designové žárovky jsou šperkem pro váš lustr či lampu a dobře fungují i samostatně. Patří k tomu nejlepšímu, co vám můžeme nabídnout ze světa dekorativního osvětlení. Jak vybrat tu správnou?
Jak šetřit s LED žárovkami
V dnešní době je velmi důležité šetřit, a to také na energiích. LED žárovky patří k nejšetrnějším způsobům osvětlení.
Jak rozumět obalu žárovky?
Pokud nakupujete světelný zdroj do vašeho svítidla, je rozumné pročíst si údaje uváděné na krabičce od žárovky. Dozvíte se z ní důležité informace a předejdete problémům s nevhodným výběrem
Další články v Magazínu