Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Osvětlení komerčních prostor

Potřebujete osvítit svoji restauraci, galerii nebo školu? Světla do komerčních prostor reprezentují a dobře svítí. Jaká ale vybrat?

Potřebujete osvítit svoji restauraci, galerii nebo školu? Světla do komerčních prostor reprezentují a dobře svítí. Jaká ale vybrat?

Jaké komerční prostory můžete osvětlit?

Co vás napadne, když se řekne komerční prostor? Pokud do něj hledáte správné světlo, můžete se zaměřit například na svítidla do restaurace, svítidla do baru, svítidla do skladu nebo třeba osvětlení prodejny. Ale to není vše. Takové osvětlení komerčních místnosti je vhodné i pro kanceláře, hotel, školu nebo zdravotnické zařízení.

Ať nerozptyluje a dobře svítí!

Asi budete souhlasit, že ať už světlo pořizujete kamkoliv, jeho hlavním účelem většinou je, aby vám posloužilo tím, že dobře posvítí. Jistě, mělo by také vypadat dobře, tím si u světel z Dekolampu můžete být jistí, ale primárně pořizujete osvětlení komerčních prostor kvůli funkčnosti. Představte si totiž, že do školní třídy nainstalujete obrovské překrásné světlo, které ale studenty rozptýlí a ti se nebudo věnovat výkladu. Stejné rozptýlení může nastat i v případě zdravotnických zařízení, kde je opravdu nežádoucí, aby se doktor rozptýlil a zmýlil.

Do prodejen pak jistě budete hledat světlo, které kvalitně osvítí vaše nabízené produkty. Správně zvolené svítidlo dodá vašemu zboží tu správnou líbivou barvu, po které zákazníci touží, a ten ideální tvar a velikost, které hledají. K decentnímu a přitom kvalitnímu osvětlení zboží poslouží zápustné bodovky, které před zraky zákazníků snadno skryjete do sádrokartonu. A ve skladu prodejny zase potřebujete na zboží dobře vidět vy. Vhodným osvětlením tam pak mohou být například LED zářivkové trubice. Zkrátka kvalitní světlo je základem.
 
světlo do restaurace

Někdy se ale výrazné světlo hodí

Od důležitosti dobré kvality neopouštíme. Jsou ale místa, kde uvítáte "rozptylující" světla, která mohou zákazníci a návštěvníci obdivovat. Například v restauraci, baru nebo hotelu plní svítidla do komerčních prostor kromě praktické také estetickou funkci. Využít tak můžete nápadné designové závěsné lustry nebo výrazné nástěnné lampy. Nemusíte se bát extravagance, která vám ale sedne se zbytkem stylu prostoru a ani nemusíte hledat pouze světla, která vyzařují denní světlo. V baru a hotelu se totiž vaši hosté budou chtít cítit co nejútulněji, a proto můžete využít i teplých tónů žárovek. Při koupi vám poradí hodnoty na obalu žárovky, třeba teplota chromatičnosti.

Inspirujte se jednou naší realizací → osvětlení v restauraci u Fidela ← 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky