Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Inspirace pro blogery i pro vás

Blogeři jsou lidé jako všichni ostatní, proto jsme rádi, že si často vybírají právě naše světla. Díky jejich článkům nemusíte mít pocit, že výhody různých světel existují jen v mezích teorie. Oni totiž vše prakticky odzkouší a svým čtenářům poradí.

Blogeři jsou lidé jako všichni ostatní, proto jsme rádi, že si často vybírají právě naše světla. Díky jejich článkům nemusíte mít pocit, že výhody různých světel existují jen v mezích teorie. Oni totiž vše prakticky odzkouší a svým čtenářům poradí.

Inspirujeme TOP blogery

Správné osvětlení do pokojů trápí všechny. Netýká se jen těch, kteří provádí v bytě rekonstrukci, ale i těch, kteří mají byt už zařízený. Světla totiž mohou mít špatně vybraná. Proto vám v poradně přinášíme rady, jak do různých pokojů k různým činnostem vybrat správná světla. A navíc vám tyto teoretické rady ve svých článcích potvrdí TOP čeští blogeři, kteří jsou ale lidé jako my všichni a mají stejnou potřebu dobře osvětlených místností. Jsme rádi, že naše světla tak mohou inspirovat blogery i všechny ostatní nejen při práci
 
Trávíte v ložnici jen noc a myslíte si, že správnému osvětlení nemusíte věnovat čas? Blog Mámou stylově řeší aktuálně právě osvětlení do ložnice. Důležité není jen, aby světlo svítilo, ale musíte brát v potaz i velikost místnosti, kam světlo umístíte, a styl vybavení

osvětlení ložnice

Znají nás i ostatní blogeři

Nezařizujete zrovna ložnici, ale pracovní koutek? Praktické rady, jak umístit světlo a jaké vůbec koupit, najdete na blogu Proprepiaf. Nejedná se o žádné teoretické poučky, ale o životem otestované rady, díky kterým se vám bude po večerech pracovat jedna báseň. A ve vybavování domu můžeme pokračovat. Dům bez pořádně vybavené kuchyně by zřejmě nemohla mít autorka blogu Recepty dětem. Ale i ona potřebuje světla do kuchyně a jídelny, aby na vaření a pečení dobře viděla. O svých představách o světlech v nové kuchyni se se čtenáři dělí ve svém článku.

Pokud se chcete dozvědět o světlech, které autorka blogu Mama live vybírala pro děti, její článek vás může při výběru světel do dětských pokojíků inspirovat. Uvědomíte si totiž, že jedno světlo nestačí. A to jak v pokojíku, tak pro celé dětství. Dětské potřeby a oblibená místa se totiž mění a vy nechcete, aby se jim špatným osvětlením zkazil zrak.

Lustry jsou ale potřeba všude. Na tom není co řešit. V našem e-shopu nabízíme široký výběr různých stylů lustrů a stropních světel. Na blogu Vintagelover si můžete přečíst například o retro lustrech a osvětlení nebo o designových žárovkách.


 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky