Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Inspirace pro blogery i pro vás

Blogeři jsou lidé jako všichni ostatní, proto jsme rádi, že si často vybírají právě naše světla. Díky jejich článkům nemusíte mít pocit, že výhody různých světel existují jen v mezích teorie. Oni totiž vše prakticky odzkouší a svým čtenářům poradí.

Inspirujeme TOP blogery

Správné osvětlení do pokojů trápí všechny. Netýká se jen těch, kteří provádí v bytě rekonstrukci, ale i těch, kteří mají byt už zařízený. Světla totiž mohou mít špatně vybraná. Proto vám v poradně přinášíme rady, jak do různých pokojů k různým činnostem vybrat správná světla. A navíc vám tyto teoretické rady ve svých článcích potvrdí TOP čeští blogeři, kteří jsou ale lidé jako my všichni a mají stejnou potřebu dobře osvětlených místností. Jsme rádi, že naše světla tak mohou inspirovat blogery i všechny ostatní nejen při práci
 
Trávíte v ložnici jen noc a myslíte si, že správnému osvětlení nemusíte věnovat čas? Blog Mámou stylově řeší aktuálně právě osvětlení do ložnice. Důležité není jen, aby světlo svítilo, ale musíte brát v potaz i velikost místnosti, kam světlo umístíte, a styl vybavení

osvětlení ložnice

Znají nás i ostatní blogeři

Nezařizujete zrovna ložnici, ale pracovní koutek? Praktické rady, jak umístit světlo a jaké vůbec koupit, najdete na blogu Proprepiaf. Nejedná se o žádné teoretické poučky, ale o životem otestované rady, díky kterým se vám bude po večerech pracovat jedna báseň. A ve vybavování domu můžeme pokračovat. Dům bez pořádně vybavené kuchyně by zřejmě nemohla mít autorka blogu Recepty dětem. Ale i ona potřebuje světla do kuchyně a jídelny, aby na vaření a pečení dobře viděla. O svých představách o světlech v nové kuchyni se se čtenáři dělí ve svém článku.

Pokud se chcete dozvědět o světlech, které autorka blogu Mama live vybírala pro děti, její článek vás může při výběru světel do dětských pokojíků inspirovat. Uvědomíte si totiž, že jedno světlo nestačí. A to jak v pokojíku, tak pro celé dětství. Dětské potřeby a oblibená místa se totiž mění a vy nechcete, aby se jim špatným osvětlením zkazil zrak.

Lustry jsou ale potřeba všude. Na tom není co řešit. V našem e-shopu nabízíme široký výběr různých stylů lustrů a stropních světel. Na blogu Vintagelover si můžete přečíst například o retro lustrech a osvětlení nebo o designových žárovkách.


 

Související produkty

Související články

Vylaďte bydlení ve skandinávském stylu do detailů 
Jistě jste už o něm slyšeli, možná vás okouzlil v některém útulném bistru nebo kavárně a možná po něm v hloubi duše toužíte. Ano, mluvíme o skandinávském stylu, který si podmanil celý svět!
Industriální interiér není žádná nuda!
Vyzkoušejte industriální styl bydlení, který již několik let dobývá svět. Svezte se i vy na vlně industriálu a proměňte své bydlení v jednoduchý, funkční a vzdušný celek.
Trendy lustry s ověsy
Ověsy jsou ozdoby, které visí z lustrů všech možný tvarů a barev. Pokud tedy hledáte originální a netradiční osvětlení, tak jsou tato světla to pravé pro vás.
Další články v Magazínu