Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Dekolamp v TV!

Bylo nám ctí, že jsme se mohli podílet na jedné z reportáží České televize. Konkrétně šlo o výzkum zdrojů světla a o to, jaké žárovky jsou momentálně trendy. Podívejte se na celou reportáž.

Brněnská prodejna osvětlení Dekolamp v TV

V páteční reportáži (14. 7. 2017) o výzkumu zdrojů světla jste mohli zahlédnout i naši brněnskou prodejnu s naší sympatickou vedoucí prodejny Ivkou. Bylo nám ctí, že se Česká televize zastavila právě u nás. Přímo na naší prodejně totiž najdete přehledný panel se žárovkami. Na něm si názorně prohlédnete rozdíl mezi jednotlivými druhy a intenzitou osvětlení. Navíc pro vás máme všechny krásné designové žárovky, které můžete vidět v reportáži. 
 
 
Pusťte si celou reportáž a přijďte se za námi také podívat, těšíme se na vás o prázdninách každý všední den od 10:00-18:00. 
dekolamp - reportáž v tv

Česká televize - Dekolamp Brno

Související články

Jak vybíráme světla na prodejnu?
Víte, že kromě e-shopu si světlo můžete vybrat i na naší prodejně v Brně? V našem showroomu na Křenové ulici pro vás máme téměř 1 000 svítidel, které si můžete osahat a prohlédnout na vlastní oči. 
Dekolamp na Instagramu
Sociálním sítím se nevyhýbáme a chceme vám být ještě blíž. Nově nás tedy můžete sledovat i na populárním Instagramu, kam budeme přidávat všechny novinky z e-shopu, prodejny a dění okolo osvětlení celkově.
Podívejte se na fotky z naší prodejny svítidel
Víte, že kamenná prodejna Dekolamp se nachází v Brně na Křenové ulici? Kromě široké nabídky svítidel zde najdete i školené odborníky, které vám pomohou s výběrem toho správného osvětlení pro váš dům či byt.
Další články v Magazínu