Upozorňujeme na změnu dodacích lhůt v období vánočních svátků. Více info zde ->>>>
Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Dekolamp na Instagramu

Sociálním sítím se nevyhýbáme a chceme vám být ještě blíž. Nově nás tedy můžete sledovat i na populárním Instagramu, kam budeme přidávat všechny novinky z e-shopu, prodejny a dění okolo osvětlení celkově. 

Sledujte Dekolamp na Instagramu

Je to jednoduché. Pokud máte ve svém mobilu nainstalovanou aplikaci Instagram, stačí si nás vyhledat. Zadejte do vyhledávače "dekolamp" a je to. Pokud Instagram nemáte, ale zajímá vás, co je u nás nového, můžete se podívat na profil Dekolampu online nebo nás sledovat na Facebooku
 
Koupili jste si u nás nový lustr, lampu nebo třeba vánoční dekorace? Přidejte vy sami fotku na Instagram, dopište #dekolamp a pochlubte se ostatním. 

Dekolamp na Instagramu

Související články

Světla z Dekolampu v restauraci u Fidela
Dělá nám radost, když se naše světla dostanou i na tak krásná místa, jako je brněnská restaurace u Fidela. Designové lustry ve spojení s vkusně zařízenou pizzerií vytváří příjemné místo k posezení. Přesvědčte se sami.
Podívejte se na fotky z naší prodejny svítidel
Víte, že kamenná prodejna Dekolamp se nachází v Brně na Křenové ulici? Kromě široké nabídky svítidel zde najdete i školené odborníky, které vám pomohou s výběrem toho správného osvětlení pro váš dům či byt.
Vintage – nové kousky s inspirací v minulosti
Vintage – nové kousky s inspirací v minulosti. Tato móda se dostala už i k osvětlení, a to je moc dobře. Originální světla totiž zapadnou do klasického i moderního interiéru. Pojďte se s námi podívat na pár vintage tipů.
Další články v Magazínu