Trio R80911032 nástěnné či stropní bodové svítidlo Paris 1x35W | GU10 - černá
  • - 16 % kód SVETLO
  • Výhodný nákup
  • Trio
 (1x)Kód produktu: TR80911032
Skladem (2-5 pracovních dnů) > 10 ks
Skladové zásoby
50 dní na vrácení zakoupeného zboží
Extra služby
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči
5
let záruka
50
Dní
na vracení
500
Doprava
zdarma
50
Tisíc
Druhů zboží
500
Tisíc
Svítidel
skladem
Popis produktu
  • Nástěnná bodovka
  • Svítidlo je vyrobeno z hliníku
  • Svítidlo v klasickém stylu
  • Svítidlo do chodby nebo schodiště
  • Svítidlo s paticí GU10
Pokud toužíte po stylovém osvětlení, jenž nebude ubírat veškerou vaši pozornost, je toto bodové svítidlo z řady PARIS tou pravou volbou. Na jeho výrobu byl použit kov v matně černé barvě, který dosahuje 110 mm na výšku a 80 mm v průměru. Tímto osvětlením můžete olemovat chodbu a je jen na vás, kterým směrem bude proudit světlo podle toho, zda bude sloužit jako nástěnné nebo stropní
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky - na osvětlení je poskytnuta záruka 3 roky
Naklápění
Naklápění - Toto svítidlo lze naklápět.
Parametry produktu
DostupnostSkladem (2-5 pracovních dnů)
Materiálkov
PaticeGU10
Barvamatná černá
Žárovka/zdroj v baleníNe
KrytíIP20
Průměr [mm]80
Výška [mm]110
Napětí230
Počet žárovek1
Dotazy k produktu
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!
Hodnocení produktu
100 %
1 zákazník hodnotil
Ověřený uživatel
Vše v pořádku.
Příbuzné produkty
  • - 16 % kód SVETLO