Menu
Infolinka
+420 727 957 740
(Po - Pá 9:00 - 18:00)
0
Způsoby doručení
Přepravce69 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Patice
Krytí
Cena
Dostupnost
Typ
Typ umístění
Navrženo pro
Typ zdroje
Doplňková vlastnost
Patice
Krytí
Doprava nad 2000 Kč zdarma
Možnost vrátit zboží do 14 dní
Prodloužená záruka 5 let
Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Účinné a efektní osvětlení s úspornými reflektory

V záři reflektorů se neztratíte. Nejlepší volba k osvětlení velkých interiérů, hal, komerčních prostor i zahrad, parkovišť nebo třeba sportovních areálů a pracovních ploch slouží tato LED průmyslová svítidla.

Reflektor = LED průmyslová lampa 

Dá se říct, že v případě reflektorů se jedná o praktické průmyslové lampy, které jsou vyrobeny tak, aby splňovaly ty nejvyšší kritéria a požadavky. Díky hodnotě až IP65 s nimi můžete počítat i ve venkovním prostředí. Bez problémů zvládnou svítit i za pořádného deště nebo za jiného nevlídného počasí. Nemusíte se tak bát nechat je delší dobu venku. 

V nabídce máme silné LED reflektory s příkonem 100 W, ale najdete u nás i slabší LED reflektory s příkonem 30 W. Nejslabší je pak LED reflektor 10 W. Ovšem nezapomínejte na to, že LED reflektory jsou oproti halogenovým úspornější, a tak 20W LED reflektor svítí zhruba jako 120W halogenový reflektor. 
Ohledně napájení – najdete u nás LED reflektory pro napájení 100-240 V a co se týče energetické třídy, tak v naprosté většině seženete reflektory s třídou A+. 

Pořízením LED reflektorové lampy získáte dostatečně silné osvětlení velkých ploch s minimální spotřebou energií. Pro doplnění můžete využít třeba stejně užitečné venkovní osvětlení LED s čidlem