Italux PND-83625-450S-45W-BL LED závěsné stropní svítidlo Bastia | 45W integrovaný LED zdroj | 5300lm | 2800+4000+6000K
  • Italux
Kód produktu: 5900644400073
Obvykle do 14 dnů
doprava ZDARMA
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči
5
let záruka
50
Dní
na vracení
500
Doprava
zdarma
50
Tisíc
Druhů zboží
500
Tisíc
Svítidel
skladem
Popis produktu
  • Lustr na lanku
  • Svítidlo je vyrobeno z kvalitního plastu
  • Moderní designové svítidlo
  • Svítidlo do obyváku nebo ložnice
  • Svítidlo s integrovaným LED zdrojem
Úsporná technologie LED
Úsporná technologie LED - ušetří elektrickou energii i vaše peníze.
Nastavení teploty osvětlení
Parametry produktu
DostupnostObvykle do 14 dnů
Barvačerná
Materiálplast
PaticeIntegrovaný LED zdroj
Žárovka/zdroj v baleníAno (LED)
KrytíIP20
Výška [mm]1200
Teplota chromatičnosti [K]2800+4000+6000
Světelný tok (lm)5300
Barvačerná
Napětí220V
Příkon [W]45
Teplota chromatičnosti [K]2800K + 4000K + 6000K
Dotazy k produktu
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!
Hodnocení produktu
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Kategorie produktu
Příbuzné produkty
doprava ZDARMAItalux PND-5588-1L-SC+CL Antiola | 40W E27Záruka 3 rokyItalux PND-5588-1L-SC+CL Antiola | 40W E27Kód: 5900644311461
Obvykle do 14 dnů
DMC: 2 288 Kč1 682 Kčs DPHUšetříte -26 %
Průměr [mm] 200
doprava ZDARMAItalux PND-5588-1L-BRO+SG Antiola | 40W E27Záruka 3 rokyItalux PND-5588-1L-BRO+SG Antiola | 40W E27Kód: 5900644311423
DMC: 2 600 Kč1 911 Kčs DPHUšetříte -26 %
Průměr [mm] 200
doprava ZDARMAItalux PND-5588-1L-BRO+CL Antiola | 40W E27Záruka 3 rokyItalux PND-5588-1L-BRO+CL Antiola | 40W E27Kód: 5900644311409
skladem 1 ks
DMC: 2 366 Kč1 739 Kčs DPHUšetříte -27 %
doprava ZDARMAItalux PND-5588-1L-BRO+AMB Antiola | 40W E27Záruka 3 rokyItalux PND-5588-1L-BRO+AMB Antiola | 40W E27Kód: 5900644311447
doprava ZDARMAItalux PND-5588-1L-BK+SG Antiola | 40W E27Záruka 3 rokyItalux PND-5588-1L-BK+SG Antiola | 40W E27Kód: 5900644311362
DMC: 2 392 Kč1 758 Kčs DPHUšetříte -27 %
doprava ZDARMAItalux PND-5588-1L-BK+CL Antiola | 40W E27Záruka 3 rokyItalux PND-5588-1L-BK+CL Antiola | 40W E27Kód: 5900644311348
DMC: 2 184 Kč1 605 Kčs DPHUšetříte -27 %