Italux PLF-72836-300R-24W-BL LED přisazené stropní svítidlo Alata | 24W integrovaný LED zdroj | 2900lm | 2800+4000+6000K
  • Italux
Kód produktu: 5902854537419
Skladem (2-5 pracovních dnů) > 10 ks
Skladové zásoby
doprava ZDARMA
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči
5
let záruka
50
Dní
na vracení
500
Doprava
zdarma
50
Tisíc
Druhů zboží
500
Tisíc
Svítidel
skladem
Popis produktu
  • LED stropní svítidlo
  • Svítidlo je vyrobeno z kvalitního plastu
  • Moderní designové svítidlo
  • Svítidlo do obyváku nebo ložnice
  • Svítidlo s integrovaným LED zdrojem
Úsporná technologie LED
Úsporná technologie LED - ušetří elektrickou energii i vaše peníze.
Nastavení teploty osvětlení
Parametry produktu
DostupnostSkladem (2-5 pracovních dnů)
Barvačerná
Materiálplast
PaticeIntegrovaný LED zdroj
Žárovka/zdroj v baleníAno (LED)
KrytíIP20
Průměr [mm]300
Výška [mm]24
Teplota chromatičnosti [K]2800+4000+6000
Světelný tok (lm)2900
Barvačerná
Napětí220V
Příkon [W]24
Teplota chromatičnosti [K]2800K + 4000K + 6000K
Svítivost: 2900 lm
≈ 100 W + 75 W (klasická žárovka)
Vhodné jako svítidlo do obyváku nebo ložnice
Lumeny označují množství světla. Např.:
  • 400 lm = lampička na čtení
  • 800 lm = běžné svítidlo do ložnice
  • 1600+ lm = plné osvětlení místnosti
🪰 Tohle světlo svítí jako 8 990 světlušek
Dotazy k produktu
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!
Hodnocení produktu
0 %