Globo GLB41562-24WW LED přisazené stropní svítidlo SAPANA | 24W integrovaný LED zdroj | 2300lm | 3000K
Kód produktu: GLB41562-24WW
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči
5
Až
let záruka
50
Dní
na vracení
500
KčDoprava
zdarma
50
TisícDruhů zboží
500
TisícSvítidel
skladem
Popis produktu
- LED stropní svítidlo
- Svítidlo je vyrobeno z kvalitního plastu
- Moderní designové svítidlo
- Svítidlo do obyváku nebo ložnice
- Svítidlo s integrovaným LED zdrojem
Parametry produktu
| Dostupnost | Skladem (2-5 pracovních dnů) |
| Nová energetická třída | E |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Patice | integrovaný LED zdroj |
| Žárovka/zdroj v balení | Ano (LED) |
| Krytí | IP44 |
| Průměr [mm] | 420 |
| Teplota chromatičnosti [K] | 3000 |
| Světelný tok (lm) | 2300 |
| Napětí | 230 |
| Příkon [W] | 24 |
Svítivost: 2300 lm
≈ 100 W + 40 W (klasická žárovka)