Globo GLB41391-40 LED přisazené stropní svítidlo JAXXI | 40W integrovaný LED zdroj | 2000lm | 2700-6500K
Kód produktu: GLB41391-40
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči
5
Až
let záruka
50
Dní
na vracení
500
KčDoprava
zdarma
50
TisícDruhů zboží
500
TisícSvítidel
skladem
Popis produktu
- LED stropní svítidlo
- Svítidlo je vyrobeno z hliníku
- Moderní designové svítidlo
- Svítidlo do obyváku nebo ložnice
- Svítidlo s integrovaným LED zdrojem
Parametry produktu
| Dostupnost | Obvykle do 14 dnů |
| Nová energetická třída | F |
| Barva | černá |
| Materiál | plast, kov |
| Patice | integrovaný LED zdroj |
| Žárovka/zdroj v balení | Ano (LED) |
| Krytí | IP20 |
| Teplota chromatičnosti [K] | 2700-6500 |
| Světelný tok (lm) | 2000 |
| Napětí | 230 |
| Příkon [W] | 40 |
| Teplota chromatičnosti [K] | 2700-6500K |
Svítivost: 2000 lm
≈ 100 W + 25 W (klasická žárovka)