Globo GLB12384-24 LED přisazené stropní svítidlo MATTHEW | 24W integrovaný LED zdroj | 2150lm | 3000+4000+6500K
Kód produktu: GLB12384-24
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní oči
5
Až
let záruka
50
Dní
na vracení
500
KčDoprava
zdarma
50
TisícDruhů zboží
500
TisícSvítidel
skladem
Popis produktu
- LED stropní svítidlo
- Svítidlo je vyrobeno z kvalitního plastu
- Moderní designové svítidlo
- Svítidlo do obyváku nebo ložnice
- Svítidlo s integrovaným LED zdrojem
Parametry produktu
| Dostupnost | Skladem |
| Nová energetická třída | E |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Patice | integrovaný LED zdroj |
| Žárovka/zdroj v balení | Ano (LED) |
| Krytí | IP20 |
| Průměr [mm] | 300 |
| Teplota chromatičnosti [K] | 3000+4000+6500 |
| Světelný tok (lm) | 2150 |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 |
| Příkon [W] | 24 |
| Teplota chromatičnosti [K] | 3000+4000+6500K |
Svítivost: 2150 lm
≈ 100 W + 40 W (klasická žárovka)