Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Trendy v závěsném osvětlení

Sledujte trendy v bydlení a chcete svůj domov zahalit do módního kabátku? Nabízíme tipy v závěsném osvětlení pro rok 2016. Dozvíte se, jaké materiály a odstíny jsou v kurzu a co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

Sledujete módní hity v bydlení a chcete svůj domov zahalit do moderního kabátku? Nabízíme tipy na nejžhavější trendy v závěsném osvětlení pro rok 2016. Dozvíte se, jaké materiály a odstíny jsou v kurzu a co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

Trendy závěsné osvětlení

Závěsnými světelnými zdroji rozumíme lustry a závěsná svítidla. Vyrábí se v nespočtu provedení, barev a stylů. Co se týče materiálů, lze si vybrat ze skleněnýchkřištálovýchkovovýchplastových a dřevěných lustrů. V osvětlení hraje hlavní roli centrální svítidlo, které osvětlí bez problémů i větší plochu. Proto je často používané do kuchyní, či obývacích pokojů. 
Rabalux_Berber   Ideal_Lux_Nodi   Searchlight_fishnet
 

Závěsné kovové lustry jako hit sezóny

Odstíny měděné a zlaté se staly módní záležitostí, a to nejen v bydlení. Tyto kovy symbolizující luxus a bohatství by ve vašem interiéru neměly chybět. Doplněk jako kovový lustr perfektně doladí váš interiér, aniž by působil přeplácaně, či kolotočářsky". Kovové prvky doplňky otevírají a rozjasňují prostory, takže pokoj rázem vypadá větší.
Prezent_Trion

Barvy, barvy a zase jen barvy

Rok 2016 doslova hraje barvami – nejvíce in" budete s modrourůžovou a s už zmíněnými odstíny kovu, zejména se zlatouNebojte se kombinování, můžete k sobě skládat jak barvy, tak styly. Fantazii se meze nekladou, nebojte se umístit závěsné svítidlo v retro provedení do moderního prostředí. Dbejte však na to, aby výsledný efekt působil vkusně.

barevné závěsné lustry
 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všechny značky