Košík0
Způsoby doručení
Přepravce89 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1000 Kč

Nechte si od nás pomoci s návrhem osvětlení

Výběr toho správného osvětlení, které by vám dělalo radost a zároveň bylo efektivní a funkční, není vždy jednoduchý a člověk bez patřičných znalostí si může být bezradný. Nechte si pomoci od našich zkušených odborníků se samotným návrhem a následnou kalkulací!

Nově na našem e-shopu naleznete sekci "Návrhy osvětlení a kalkulace". Vytvořili jsme ji speciálně pro zákazníky, kteří plánují zakoupení a osvětlení větších prostorů, ať už domovů, venkovních zahrádek či pracovního prostředí. Výběr toho správného osvětlení, které by vám dělalo radost a zároveň bylo efektivní a funkční, není vždy jednoduchý a člověk bez patřičných znalostí může být bezradný.

Ať už hledáte vhodná svítidla do jedné místnosti, a nebo budete osvětlovat rodinný domek, dokážeme vám pomoci se samotným návrhem a následnou kalkulací. Nejsme totiž jenom prodejci svítidel, záleží nám na tom, aby si zákazník vybral svítidla, se kterými bude spokojen a která budou splňovat jeho očekávání.

Na naší prodejně se vám bude věnovat vedoucí prodejny Jana Pospíšilová (dříve Škrobová), jež se svítidlům věnuje již více než 20 let. Během jedno- až dvouhodinové konzultace s vámi probere všechny potřebné aspekty související s výběrem světel, od technických parametrů až po design. Celá služba je zdarma a navíc Jana po absolvování schůzky vypracuje cenovou kalkulaci.

Doprovodně k této službě nabízíme i možnost montáže a instalace svítidel smluvním poskytovatelem Janem Pustějovským (+420 777 847 752, janpustejovsky@seznam.cz, cena 500 Kč / hodinu + doprava). Rezervujte si schůzuku s Janou pomocí on-line formuláře a osaďte osvětlovaný prostor novými svítidly co nejdříve. Více informací naleznete na stránce věnované návrhům.
 

Jsme přímí dovozci renomovaných značek

Všechny značky